Samsunspor – Kayserispor 0:1 (kon.) | Ankaragücü – Bursaspor 0:0 (kon.) | Istanbul BB – Mersin 0:0 (kon.)
Orduspor – Sivasspor 1:2 (kon.) | Manisaspor – Besiktas 1:4 (kon.)
MKE Ankaragücü
0:0 (0:0)
Bursaspor
Čtvrtek 08.12.2011, 17:00 • Ankara 19 Mayis, Ankara (Turecko) • Turecká Superliga

A je to přesně tak ! Utkání končí nerozhodným výsledkem 0:0 a s tím jsou určitě spokojenější domácí hráči. Oba týmy měly zajímavé příležitosti ke skórování, ale buď hráčům scházela přesnost v koncovce nebo dobré zákroky předváděli oba gólmani. Zápas tedy končí zřejmě zaslouženou dělbou bodů. Děkuji Vám za pozornost a při večerním zápase Juventusu Turín proti Bologně se budu těšit napočtenou. (18:56:13)

90+3
    Poslední vteřinky utkání. Zřejmě gól již dnes neuvidíme.

90+2
    Šesták vystřelil z 15-ti metrů, ale domácí gólman Ongun jeho pokus likviduje. Důležitý zákrok domácího gólmana.

90+1
    Domácí i v nastavení vysoko presují a snaží se hosty rozhodit.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání. Odejde Theo Lewis Weeks a místo něj se na hřiště podívá Atilla Aybars Garhan.

90
    Tagoe měl velkou šanci, ale nedokázal z malého pokutového území přesněji hlavičkovat.

89
    Domácí Ankaragücü má v posledních vteřinkách zápasu častěji míč na kopačkách.

89
    A další žlutou vidí Ipek.

88
    Sahin vidí žloutou kartu za řeči.

87
    Domácí na poslední minutky ožívají a hrnou se před pokutové území Bursasporu.

86
    Poslední střídání hostí - odchází Batalla a přijde Tagoe.

86
    Ale Duruer míří hodně nad.

85
    Standardka pro domácí ze 30 metrů.

85
    Posledních 5 minut základní hrací doby, uvidíme, zda se dočkáme alespoň jedné branky.