Třinec – Slavia 1:4 (kon.) | Zlín – Litvínov 3:0 (kon.) | Motor ČB – Pardubice 1:4 (kon.)
Kometa Brno – Liberec 3:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 3:2 (kon.) | Vítkovice – Sparta 3:2 (po s.n.)
HC Kometa Brno
3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 31.01.2012, 18:00 • KAJOT ARENA, Brno. Kapacita 7200 diváků • Tipsport extraliga

44:05
    Trošku zbytečný zákrok předvedl v obranném pásmu Jan Výtisk (LIB), jenž poslal k ledu Koreise. Brněnský útočník byl bez kotouče, takže se jednalo o nedovolené bránění.

41:28
    Michal Bárta (LIB) u mantinelu krosčekoval domácího Holce. Kometa si zahraje přesilovou hru.

36:48
    Za faul na Němce dostává dvě minuty za nedovolené bránění Lukáš Derner (LIB).

33:30
    Tomáš Svoboda (KOM) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

30:56
    Dalibor Bortňák (LIB) musel tahat za brzdu Vojtěcha Němce, jenž ujel společně s Čermákem do přečíslení. Právě kvůli faulu Němec na dlouhou přihrávku nedosáhl.

27:29
    Leoš Čermák (KOM) dostává dvě minuty za sekání. Liberec na gól naváže další přesilovou hrou.

26:39
    Tomáš Malec (KOM) dostává za faul na Klimentu dvě minuty - podražení.

24:00
    Jiří Vašíček (KOM) inkasuje dvě minuty za sekání. Diváci chtějí po hráčích Komety, aby bojovali.

20:52
    Za branou Komety zasáhl Tomáš Urban (LIB) Malce vysokou holí do obličeje a dostane dvě minuty.

14:25
    David Štich (5 minut za hrubost + osobní trest do konce utkání)
    Tomáš Vošvrda (2 minuty za opuštění brankoviště při šarvátce)
    Roman Erat (2 minuty za nedovelené bránění + 2 minuty za hrubost), první dvě minuty odsedí Jan Káňa.

Týmy hrají ve stejném počtu (4 na 4).

14:25
    Oba kapitáni diskutují s rozhodčími, jak se rozdělí trestné minuty.

10:14
    Vysoký puk do obranného pásma Liberce chytil do náruče Výtisk a zřejmě za to dostane dvě minuty (zdržování hry). Kometa bude hrát přesilovou hru.

Tomáš Čekal

Branky a nahrávky: 9. Zohorna H. (Bičnek), 13. Svoboda Jakub (Němec, Kováčik), 38. Holec (Žižka, Erat) - 21. Kudrna (Nedvěd, Trončinský), 28. Kudrna (Nedvěd), 52. Kudrna (Trončinský, Nedvěd), 58. Urban

HC Kometa Brno: Trvaj – Žižka, Kováčik, Vašíček, Bičánek (C), Švrček, Hruška M., Malec – Koreis, Čermák, Němec – Holec, Petrovický, Erat – Svoboda Jakub, Svoboda Tomáš, Balej – Káňa, Zohorna, Jankovič.
    Bílí Tygři Liberec: Vošvrda – Derner, Trončinský, Čakajík, Výtisk, Štich, Roth, Moravec, Holub – Kudrna, Nedvěd (C), Klimenta – Vantuch, Urban, Špaček – Kica, Vak, Bárta – Víšek, Bulíř, Bortňák.

Rozhodčí: Hribik, Husička – Bryška, Novák.