Bardejov – Michalovce 8:2 (kon.) | Piešťany – Senica 5:1 (kon.)
ŠHK 37 Piešťany
5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
HC Dukla Senica
sk Středa 22.02.2012, 18:00 • Easton arena, Piešťany • 1. liga play-off (SR)

Zápas práve skončil zaslúženým víťazstvom domácich. Stav série 1:0, pokračujeme zajtra. (20:22:27)

60:00

58:58
    Piešťany dali gól!
    Tak ešte jeden v senickej sieti. Diváci sa ani nestihli doradovať, keď ich opäť potešil OLIVER ĎURIŠ strelou zblízka, druhý gól v zápase. Asistencie Mihálik, Bokroš

58:48
    Gól do prázdnej bránky. Románek vybojoval puk, išiel sám, dovolil si však efektnú otočku, posadil obrancu, prihral JOZEFOVI HARINGOVI a ten definitívne rozhodol, že domáci v sérii povedú.

58:13
    Prázdna bránka hostí

Domáci v plnom počte.

55:50
    Hlavný si práve vypočul nelichotivé skandovanie tribún. Kolník - 2 minúty za posunutie bránky

Lezo, Vaškovič a Mikušovič toho musia mať už naozaj dosť. Puk im vypichol Pupák, svoj nájazd nepremenil.

53:19
    Trochu dopingu im dodal hlavný. Schneider - 2 minúty za nič, resp. hákovanie

Domáci majú, zdá sa, zápas úplne pod kontrolou. Seničania očividne nevládzu

50:46
    Vylúčenie na oboch stranách, najprv fauloval Lezo - 2 minúty, hákovanie a v ponechanej výhode fauloval Melichárek - 2 minúty, nedovolené bránenie v hre.. Hrá sa 4 na 4