Světlá nS – Chrudim 7:2 (kon.) | Choceň – Litomyšl 5:3 (kon.)
Středa 22.02.2012, 18:30Play-off Krajské ligy

58:50
    Choceň právě vstřelila branku!
    Domácí definitivně rozhodují o své výhře gólem do odkryté klece - 5:3!

55:45
    Poprvé v zápase se domácí dostávají do vedení! Raduje se JAN KREJZA - 4:3! Asistence: Pavel Beránek.

40:01

40:00

39:31
    Jenže to domácím nevadí a ještě do sirény opět srovnávají! Poprvé se dnes ukázali nejproduktivnější hráči celé soutěže a PAVEL BERÁNEK dorovnává na 3:3! Asistence: Pavel Prachař.

38:57
    Litomyšl právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ DOSPĚL potřetí v zápase posílá hosty do jednobrankového vedení! Nyní se tak děje chvíli před druhou přestávkou - 2:3! Bez asistence.

28:59
    A máme opět vyrovnáno! Nyní se do střelecké listiny zapsal LUBOŠ POCHOBRADSKÝ - 2:2! Asistence: Jan Krejza.

20:01

Po první třetině je na tom lépe outsider dnešního utkání, který zásluhou Hudouska a Dospěla vede o jednu branku. Za domácí vyrovnával Lubomír Vích.

20:00

16:31
    Zřejmě nás čeká velmi napínavé utkání s hodně zvraty. Druhý gól Litomyšle vstřelil ONDŘEJ DOSPĚL - 1:2! Asistence: Ondřej Šeda.

14:53
    Spartak se poměrně brzy dočkal smazání soupeřova náskoku! Ze vstřelené branky se raduje LUBOMÍR VÍCH - 1:1! Asistence: Karel Stříteský.

10:25
    Čtvrtý tým tabulky se dostává do vedení! Domácího gólmana prostřelil RADIM HUDOUSEK - 0:1! Asistence: Ondřej Dospěl.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Branky a nahrávky: 15. Vích (Stříteský), 29. Pochobradský (Krejza), 40. Beránek (Prachař), 56. Krejza (Beránek) - 11. Hudousek (Dospěl), 17. Dospěl (Šeda), 39. Dospěl