Brest – Marseille 1:0 (kon.) | Toulouse – Sochaux 2:0 (kon.) | Rennes – Lille 1:1 (kon.)
Stade Brestois 29
1:0 (1:0)
Olympique Marseille
Neděle 26.02.2012, 17:00 • Stade Francis-Le Ble, Brest (Francie) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Rozhodčí Ruddy Buquet právě ukončil utkání mezi Stade Brestois a Olympique Marseille, domácí možná trochu překvapivě vítězí 1:0 po brance Baysse z prvního poločasu. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek nedělního večera. (18:55:58)

90+4
    Ještě jedno střídání (Brest). Ze hřiště odešel Eden Ben Basat a nahradil ho Oscar Ewolo.

90+3
    Ke střele se dostal Rod Fanni, k přímému ohrožení branky však nedošlo. Střelu zablokovala pozorná obrana.

90+2
    Dede Ayew (Marseille) probojoval do zakončení, jeho pokus hlavou byl však zblokován.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Roh domácí fotbalisté dokázali ubránit. Probíhá poslední minuta základní hrací doby.

89
    Rohový kop pro Marseille, zřejmě jedna z posledních šancí hostů.

88
    Jordan J. Ayew se dostal ke střele, ale ta byla hodně nepřesná. Míč má v moci gólman Stade - Elana.

87
    Fotbalisté Brestu drží míč daleko od své branky a soustředí se především na defenzívní úkoly.

85
    Hostům zbývá na vyrovnání něco málo přes pět minut.

83
    K hlavičce se dostal Dede Ayew, ale jeho pokus šel vedle. Gólman Elana nemusel zasahovat.

81
    Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Brest bude kopat rohový kop.

80
    Cesar Azpilicueta (Marseille) uviděl žlutou kartu.

79
    Marseille rozehraje rohový kop.

78
    Na stadionu Stade Francis-Le Ble (Brest) dochází ke střídání. Odejde Charles Kabore a místo něj si zahraje Alou Diarra.

77
    Do šance se na stadionu Stade Francis-Le Ble (Brest) prodral Dede Ayew. Hlavou ale nezamířil mezi tři tyče.

75
    Do zakončení se dostal Bruno Grougi (Brest), jeho střele však scházela přesnost.