Villarreal – Ath. Bilbao 2:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Real Madrid 0:1 (kon.) | Valencia – Sevilla 1:2 (kon.)
Osasuna – Granada 2:1 (kon.) | Real Sociedad – Mallorca 1:0 (kon.) | Atlético – Barcelona 1:2 (kon.)
Villarreal CF
2:2 (1:0)
Athletic Bilbao
Neděle 26.02.2012, 12:00Španělská LaLiga

Úvod dnešního zápasu nepřinesl divácky příliš atraktivní podívanou. Hráči obou týmů se však rozjeli a od třicáté minuty se skutečně bylo na co dívat. Zejména pak ve druhé půli, kdy mohlo padnout spoustu gólů na každé straně, akce střídala akci. Hosté během čtyř minut otočili vývoj skóre a dostali se do vedení. Za dvě minuty však Nilmar srovnal na 2:2. Tento stav platil i po devadesáti minutách. Villarreal i Bilbao si tak rozdělí po jednom bodu. To je pro tuto chvíli vše. Pěkné odpoledne přeje Tomáš Němec. (13:54:35)

90+4
    Poslední útok domácích gólem neskončil, hlavní sudí ukončil zápas.

90+3
    Rozběhla se poslední minuta nastavení.

90+2
    Důležitý zákrok si připsal také López.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Valero vystřelil z větší vzdálenosti Iraizoz míč dokázal štiplavou střelu zkrotit.

89
    ... při kterém byla hostující obrana pozorná.

88
    Llorente měl na kopačce třetí gól Bilbaa, ale López jeho střelu skvěle vyrazil na rohový kop.

86
    Z rohového kopu domácích nic vážnějšího nebylo.

85
    Nimar krásnou patičkou uvolnil Bruna, jehož dělovku musel Iraizoz vyrazit na rohový kop.

83
    Valero rozehrál rohový kop nepřesně...

81
    Naposledy střídá také Villarreal. Odchází Alejandro Martinuccio, na poslední minuty se do hry zapojí Hernan Perez.