Omsk – Chabarovsk 4:3 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 2:5 (kon.)
Kazaň – Ufa 3:2 (po pr.)
Ak Bars Kazaň
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Salavat Julajev Ufa
Pátek 02.03.2012, 16:00 • Tatněfť Aréna, Kazaň • Play-off KHL

To je pro dnešek z KHL všechno. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek pátečního večera. (18:39:10)

Tak očekávání dlouhého prodloužení se nenaplnilo a je rozhodnuto ani ne po jedné minutě. Celý zápas rozhoduje svou druhou brankou Niko Kapanen.

60:48
    Kazaň vstřelila branku!
    NIKO KAPANEN rozhoduje o výhře Kazaně v druhém zápase osmifinále play-off KHL!! Finský útočník vyhrál buly ve středním pásmu a ihned se rozjel na branku a střelou k pravé tyči překonává překvapeného Ersberga! Bez asistence.

60:36
    Střela Těreščenka byla sražená.

60:15
    Začínáme rozvážně. Kazaň jen nahazuje do pásma.

60:01

Ještě stojí za připomenutí, že prodloužení v play-off KHL trvá tak dlouho, než padne gól.

I ve třetí třetině byl k vidění vyrovnaný hokej, který ovlivnila brzká branka hostů, kteří díky teči Saprykina vyrovnali a bude se tedy dnes prodlužovat.

První prodloužení začne přibližně v 18:30.

60:00

59:44
    Kozlov ještě v jedné šanci. Nemyslel to zle, ale nevyšlo to.

59:35
    Střela Straky končí vedle.

59:00
    Ze třetí třetiny chybí odehrát minuta.

58:18
    kuljaš střílel od modré, ale puk už před tím byl ve středním pásmu.

57:56
    Další zaváhání, ale Morozov se ke střele nedostal.

57:46
    Kazaň se díky malé chybičce obrany Ufy dostává do útočného pásma.

57:26
    Po střele od modré čáry o kterou se postaral Panin se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:09
    Čas se opravdu velmi krátí. Buly před Vehanenem vyhráli domácí.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 3. K. Petrov (Glazačev), 22. Kapanen (Zaripov, Morozov), 61. Kapanen - 18. Proškin (Radulov), 42. Saprykin (Svitov, Radulov)

Ak Bars Kazaň: Vehanen (Kasutin) - Nikulin , Kornějev, Panin, Kuljaš, Chomickyj, Zacharčuk - Zaripov, Kapanen, Morozov - Straka, Těreščenko, Petrov K. - Glazačev, Immonen, Spiridonov - Panarin, Bodrov, Petrov O. - Lukojanov.
    Salavat Julajev Ufa: Ersberg (Davydov) - Proškin, Aťjušov, Blaťák, Nakládal, Koistinen, Kondratěv, Grigorjev, Isangulov - Saprykin, Grigorjenko, Radulov - Pihlström, Trubačev, Platonov - Kolcov, Svitov, Mirnov - Taraťuchin, Sčastilivyj, Kozlov.

Rozhodčí: Bulanov, Gusev - Birin, Medvěděv