Sparta B – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Třinec – Karviná 2:0 (kon.) | Ústí n. L. – Jihlava 0:0 (kon.)
Vlašim – Opava 1:1 (kon.) | Táborsko – Bohem. Pr. 2:4 (kon.)
AC Sparta Praha B
0:1 (0:1)
FK Varnsdorf
Sobota 03.03.2012, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. Onlajny nadále pokračují například hokejovými zápasy z KHL, předkola play-off naší nejvyšší hokejové soutěže, případně dalšími fotbalovými duely, ať už z české Gambrinus ligy, nebo španělské, anglické, francouzské, italské či německé soutěže. Připraveny jsou rovněž přenosy z házené, florbalu a hokejbalu. Věřím, že si z této bohaté nabídky vybere každý sportovní fanoušek. (12:13:23)

Ve druhém poločase už nebyl k vidění ani zdaleka tak slušný fotbal jako v půli první. Hosté se soustředili spíš na defenzivu a Sparta nevěděla jak přes jejich obranný val přejít. Zápas tak nakonec rozhodl jediný úspěšný zásah na konci úvodní pětačtyřicetiminutovky, když se po chybě ve sparťanské defenzivě trefil Vlastimil Chod.

90+1
    Ještě dvě minuty se budou nastavovat. Upřímně řečeno si však myslím, že je rozhodnuto.

89
    Následuje poslední střídání tohoto střetnutí. Své má odehrané Kotiš a na posledních pár minut si zahraje Pimpara.

88
    Valenta se dral do zakončení, ale jeho snahu zastavil offside.

84
    Ke střídání zavelil i hostující kouč. Canu nahradí Breite.

80
    Sparta naposledy střídá. Juliše nahradil Rada.

79
    Na hřišti se opravdu neděje nic mimořádného. Až teď stojí za zmínku žlutá karta pro Putze, který je na hřišti ani ne 10 minut.

71
    Druhá změna v sestavě Sparty. Folprechta nahrazuje Putz.

70
    Kotiš zahrával trestný kop, na centr si nejvýš vyskočil Melunović, zakončoval hlavičkou, ovšem té scházela patřičná razance a přesnost.

68
    Valenta se dostával do dobré šance, ale hosté byli dobře zorganizovaní a domácí hráč se tak vystavil offsidu.

67
    Střídají i hosté. Zatím jediný úspěšný střelce Choda jde ze hřiště a nahradí jej Hikspoors.

63
    Až nyní po hodně dlouhé době aspoň náznak něčeho. Kadeřábek svůj centr před branku ale až příliš přetáhl a míč končí v zámezí.

57
    Příliš pohledný fotbal se teď nehraje. Sparta působí jako opařená, hráči si nedokáží vypracovat žádnou šanci, a ani žádný střelecký pokus. Jako by je gól do šatny zcela zlomil.

52
    Hozda zkusil přízemní centr, avšak na Hybše si nepřišel. Domácí obránce okamžitě míč odpálil do bezpečí.

52
    Tvaroha centroval před branku, k hlavičce se dostal Melunović, ale míč byl zblokován na roh.