Dijon – Montpellier 1:1 (kon.) | Lille – Auxerre 2:2 (kon.) | Marseille – Toulouse 0:1 (kon.)
Nancy – Lyon 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Évian TG 0:2 (kon.) | Sochaux – Valenciennes 1:1 (kon.)
Bordeaux – Nice 1:2 (kon.)
Lille OSC
2:2 (1:0)
AJ Auxerre
Sobota 03.03.2012, 19:00 • Stadium Nord Lille Métropole, Villeneuve d'Ascq • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Nevídaný zápas plný paradoxů. Lille ve druhém poločase přidalo v deseti druhý gól zásluhou Edena Hazarda z penalty. Následně byl vyloučen Le Tallec a Auxerre hrálo v deseti. Proti očekávání je to nakoplo a dvěma brankami Sahara a Hengbarta v 80. respektive 84. minutě vyrovnalo. V závěrečných minutách ještě AJ sahalo po vítězství, když se do dvou brejků vydal Oliech. LOSC tak opět ukázalo, že se mu doma nedaří a po dnešku budou fanoušci na severu Francie opět zklamaní.
    To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na počtenou! (21:00:03)

85
    Túlio de Melo nahradí Florenta Balmonta a posílí tak ofenzívu na závěrečné minuty.

90+4
    Faul Sahara a poslední nákop Landreaua vpřed. Nikdo z hráčů Lille se ale neprosadil a vhazuje Auxerre. To je zřejmě konec zápasu.

90+3
    Chedjou hlavičkoval po dalším centru, ale mimo.

90+3
    Landreau rychle rozehrává a do pokutového území Auxerre směřuje centr na Hazarda. Tan sklepával za sebe, kde ale nikdo nebyl.

90+2
    Oliech leží na polovině soupeře a chce se nechat ošetřit.

90+1
    Oliech vyrazil do protiútoku a střelu zblokoval David Rozehnal. Bude z toho rohový kop. Po něm Auxerre evidentně šetří čas.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

90
    U míče Hazard. Poté Debuchy, který ocentroval do ohně. Tam ale nikdo nebyl a míč prošel pryč z vápna.

89
    Následně fauloval Rozehnala a vidí žlutou kartu.

89
    Dennis Oliech se řítil s míčem do protiútoku. Proti němu stála stoperská dvojice, přes níž nakonec nepřešel.

88
    Rohový kop LOSC.

81
    Nolana Rouxe nahradí Dmitri Payet a posílí tak defenzivu domácích.

81
    Na straně Auxerre Roy Contout nahradí Prince Segbefiu.

84
    Auxerre právě vstřelilo branku!
    CÉDRIC HENGBART si naběhl na Saharův rohový kop a přesnou hlavičkou vyrovnáná na 2:2. Tak to je sprška pro domácí.

83
    Pedretti před Oliechem na rohov kop.

80
    Dennis Oliech dostal přihrávku od Ndingy, proběhl domácí obranou, zaběhl do vápna až k brankové čáře, počkal a nahrál nahoru na penaltu, kde čekal BEN SAHAR, který se do odkryté klece nemýlil. Opakovaný záběr ukazuje, že Oliech byl v ofsajdu. Gól ale platí.

79
    LOSC ukázkově rozehrálo standartku a za obranou hostí se octnul Mavuba. Jeho centr byl nepřesný.