Košice – Trnava 0:1 (kon.) | Prešov – Žilina 1:1 (kon.) | Trenčín – Ružomberok 2:1 (kon.)
Nitra – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Dunajská Streda – B. Bystrica 1:2 (kon.)
MFK Košice
0:1 (0:1)
FC Spartak Trnava
sk Sobota 31.03.2012, 14:30Niké liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 14:30.

Príjemné popoludnie z Košíc. V 24. kole Corgoň ligy sa stretne domáce MFK Košice proti FC Spartak Trnave. Zápas tretích mužstiev, teda tretieho v tabuľke(Spartak Trnava) proti tretiemu od konca(MFK Košice).

Úvodné zostavy:

MFK Košice: Tofilofski - Sekulič, Redžepi, Kavka, Tóth - Šinglár(K), Karaš - Viazanko, Kuzma, Isola - Pačinda

FC Spartak Trnava: Kamenár - Habánek, Čvirik, Kaufman, Hanzel - Čarnota, Karhan(K) - Prochádzka, Bicák, Gašparik - Vyskočil

Rozhodca: Hrčka - Brendza, Tomčík.

Na ihrisko prichádzajú obe mužstvá, domáci v žltomodrých dresoch, hostia v pruhovaných červeno-čiernych dresoch.

1
    Stretnutie práve začalo.

1
    Hneď v prvej minúte šanca hostí, Gašparík potiahol loptu do "vápna", prihral po zemi a v dobrej pozícii z metra netrafil loptu Prochádzka.

3
    Spartak od začiatku aktívnejší, teraz ich v aktivite pribrzdil ofsajd a tak loptu majú konečne aj domáci hráči.

5
    Trnava dala gól!
    Aktivita hostí prináša svoje ovocie, lopta letela do 16-tky domácich, kde si MÁRIO BICÁK spracoval loptu, vyhral súboj s Redžepim a strelou ponad padajúceho Tofiloskiho strieľa prvý gól zápasu.

8
    Domáci sa konečne osmelili, dva centre od Pačindu a Viazanka, však odvrátila pozorná obrana hostí.

9
    Výhodnú štandardku pre domácich pokazil Kuzmov center len do múru.

10
    Nakopnutá lopta do 16-tky domácich, kde nie najšťastnejšie hlavičkoval Sekulič, lopta z jeho hlavy putovala len na Vyskočila, ktorý ale vystrelil z jednej nepresne.

12
    Prvý rohový kop zápasu pre domácich...

13
    ... po ktorom musel boxovať Kamenár do bezpečia.

14
    Po faule na Pačindu majú domáci výhodnú štandardnú situáciu z 23 metrov.

15
    Erik Pačinda loptu prebehol a strela Kamila Kuzmu končí vysoko nad.

17
    Nakopnutá lopta Mirom Karhanom končí v náručí Darka Tofiloskiho.

18
    Pekné prenesenie hry kapitánom Petrom Šinglárom končí v aute, Miroslavovi Viazankovi robilo problém spracovať tento center.

19
    Po faule na Bicáka výhodná štandardka z 30 metrov aj pre hostí.

20
    Miro Karhan trafil len múr, ok ktorého sa lopta odrazila k Bicákovi, ktorého strela nenarobila problémy Darkovi Tofiloskimu.

21
    Peter Šinglár teraz možno zbytočne držal loptu, až ho nakoniec fauloval Vyskočil.

23
    Hra sa v týchto chvíľach ukľudnila, obe mužstva chybujú v rozohrávke.

24
    Šľapák Bicáka a loptu majú domáci.

25
    Lopta sa dostala k Gašparikovi, ten sa s tým nezmaznal a z otočky vystrelil nad Tofiloskiho bránku.

28
    Veľká šanca hostí, ďalšia nakopnutá lopta za obranu domácich, loptu potiahol Bicák, šikovne prihral na nabiehajúceho Vyskočila, ktorý zbrklo vystrelil sám pred Tofiloskim vysoko nad.

30
    Ofsajd Bicáka po Karhanovom vysunutí.

31
    Prvé striedanie na domácej strane. Samir Nurkovič strieda Mikulaša Tótha.

32
    Ďalšie pekné vysunutie za obranu domácich, Gašparik v zlej pozícii vystrelil ešte horšie.

34
    Domáci toho v útoku zatiaľ veľmi nevymysleli, loptu má Kamenár.

36
    Patrik Čarnota fauloval a sám sa pri tom zákroku nešťastne zranil, hostia budú zrejme nútene striedať.

37
    Zraneného Patrika Čarnotu strieda Peter Kuračka.

40
    Niekoľko faulov za sebou v podaní hostí, z akcie Nurkoviča rohový kop pre domácich.

41
    Po ktorom aj domáci strelili gól, rozhodca Hrčka však pískal faul na Michala Habáneka a tak loptu vykopáva Kamenár.

42
    Skvelá strela Miroslava Karhana z 35 metrov, hosťujúci kapitán z priameho kopu natiahol Tofiloskiho, ten strelu smerujúcu do šibenice vyškrabal prstami na rohový kop, z neho už hostia nezahrozili.

45
    Hrá v prvom polčase sa natiahne o ďalšie 2 minúty.

45+
    Nakopnutá lopta od Redžepiho končí až za bránkovou čiarou.

Prvý polčas skončil.

V prvom polčase sme toho veľa futbalového nevideli, najmä domáci hráči pôsobili bezradne. Po góle Mária Bicáka z piatej minúty vedú hostia zaslúžene 0:1.

46
    Začal druhý polčas.

46
    Po faule na Prochádzku majú loptu hostia.

48
    Pekná akcia domáceho Šinglára, ktorý obohral dvoch hráčov, prihral na krídlo Nurkovičovi, na ktorého center Pačinda nedočiahol.

50
    Rohový kop pre hostí po aktivite Bicáka ...

51
    ... hostia ho rozohrali na krátko, strela Hanzela bola zblokovaná domácou obranou.

52
    Po minúte ďalší rohový kop hostí ...

52
    ... na center Miroslava Karhana si nabehol Josef Kaufman, jeho hlavička letele nad Tofiloskiho bránku.

52
    Po faule na Šinglára vidí prvú žltú kartu zápasu hosťujúci Martin Vyskočil.

53
    Po faule na Mária Bicáka vidí žltú kartu aj domáci hráč a to konkrétne Floris Héric Isola.

55
    V úvodných 10 minútach druhého polčasu sa viac píska ako hrá a nieje to zásluhou zlého rozhodovania zo strany rozhodcov, hra sa pritvrdila na oboch stranách.

56
    Rohový kop domácich nepriniesol žiadne vzrušenie.

59
    Po faule na Vyskočila sme počuli výkrik ako z filmu Mlčanie jahniat.

61
    Po kontakte v 16-tke padol ako podťatý Kamil Kuzma, rozhodca mu dohovára, aby to viac na neho neskúšal.

62
    O minútu nato sa situácia zopakovala, tentokrát bol aktérom domáci Kamil Karaš, rozhodca si toho opäť nevšímal.

64
    Domáci to skúšajú nakopávaním na svoj hrot, pre nich škoda, že na hrote figuruje len nie vysoký Erik Pačinda, ktorý je skvelý v hre po zemi a nie vo vzduchu.

67
    Hra sa oproti prvému polčasu nemení, veľa toho futbalového nevidíme v tomto stretnutí.

68
    Troška vzruchu po priťuknutí Pačindu na Karaša, tomu v poslednej chvíli vykopol loptu Habánek, rohový kop pre domácich šancu nepriniesol.

70
    Druhé striedanie hostí, odchádza strelec gólu Mário Bicák, na jeho miesto vybehol Karol Pavelka.

Dnešné stretnutie sleduje 1 400 divákov.

71
    Domáci takisto druhykrát striedajú, Kamila Karaša strieda Dávid Škutka, posilnenie útoku domácich.

72
    Rohový kop hostí prerušil rozhodca Hrčka po útočnom faule Kaufmana.

74
    V Čechách futbalu hovoria "kopaná", my v Košiciach sme momentálne svedkami "nakopávanej" v podaní domácich hráčov.

76
    Trošku vzruchu do diania priniesla okrem delobuchov v hosťujúcom sektore strela Škutku, ktorá plachtila vo vzduchu a letela tesne nad.

78
    Pekný center Sekuliča narobil starosti skôr útočníkom domácich, tí sa nedohodli a lopta končí mimo bránky hostí.

80
    V sektore hostí dochádza k potyčke s usporiadateľmi, na ihrisku sa toho veľa nedeje.

81
    Strela Dávida Škutku letela meter vedľa pravej tyči.

83
    Posledné striedanie na strane hostí, Martina Vyskočila vystriedal Martin Mikovič.

84
    Posledné striedanie aj na strane domácich. Samira Nurkoviča vystriedal Ivan Djokovič.

84
    Hostia sa z ničoho nič ocitli v gólovej šanci, hlavička Karola Pavelku skončila na ľavej tyči.

85
    Po faule na Ľuboša Hanzela vidí žltú kartu domáci Kamil Kuzma.

87
    Definitívne mohol rozhodnúť Michal Gašparik, ten šprintoval sám od polky ihriska na Darka Tofiloskiho, zoči-voči neprekonal domáceho brankára.

88
    Jedovatá strela domáceho Pačindu, Kamenár radšej len boxoval.

90
    Rozhodca Hrčka nastavuje 2 minúty.

90+
    Loptu majú na svojich kopáčkach hostia.

Máme za sebou koniec stretnutia v ktorom si tri body zaslúžene vybojovali hostia z Trnavy. Prajem Vám príjemný víkend v spoločnosti onlajnov. (16:22:20)