Bologna – Janov 3:2 (kon.) | Inter – Cesena 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Fiorentina 2:0 (kon.)
Novara – Juventus 0:4 (kon.) | Siena – AC Milán 1:4 (kon.) | Lecce – Parma 1:2 (kon.)
Udinese – Lazio 2:0 (kon.)
Inter Milán
2:1 (0:0)
AC Cesena
Neděle 29.04.2012, 15:00Italská Serie A

Hezký zbytek víkendu. (16:55:08)

Inter nakonec otočil duel s poslední Cesenou a po zásluze si tak připisuje tři body do tabulky. Po bezbrankové první půli, která však přinesla přehlídku krásných šancí, šli po přestávce do vedení překvapivě hosté. Dělovka Ceccarelliho zaplula až do sítě. O dvě minuty později se ovšem domácí radovali z vyrovnání. Ránu Obiho si do vlastní sítě srazil von Bergen. V 72. minutě poté strhl vedení na stranu Milánských střídající Zarate, který se trefil hlavou.

90+5
    Pojistku měl na kopačce Poli, jeho rána ale v brance nakonec neskončila.

90+3
    Hra je teď hodně rozkouskovaná. Je velice možné, že se nakonec bude nastavovat více, než bylo ohlášeno.

90+1
    Poli se dostal do zakončení, je mu ale pískán ofsajd. Nemusí ho to však příliš mrzet, jeho rána letěla pouze do tyče.

90+1
    A už ho známe. Nastavovat se budou ještě čtyři minuty nad rámec čisté hrací doby.

90
    Hra už zase pokračuje. Čekáme na údaj o nastavení.

89
    Ranocchia se srazil s Lollim a vypadá to, že oba hráči budou potřebovat ošetření.

88
    Střela Iaquinty letěla pouze do ochozů.

87
    Milito si opět nepohlídal své postavení a je mu máván a následně i pískán ofsajd.

85
    Výčet střídání uzavírají hosté. Ceccarelliho nahradil Djokovič.

81
    V ofsajdu se tentokrát zapomněl Milito.

80
    Ze hry je vyprovázen potleskem Sneijder, který předal pomyslnou "štafetu" Polimu.

80
    Po rohu byl v ofsajdu načapán Cambiasso.

79
    Von Bergen teď skvěle zablokoval Milita a zabránil tak další pohromě pro svůj tým. Inter Milán ale zůstane u míče a bude mít k dispozici rohový kop.