Auxerre – Brest 4:0 (kon.) | Nancy – Caen 1:1 (kon.) | Rennes – Ajaccio 3:1 (kon.)
Saint-Étienne – Dijon 1:0 (kon.) | Sochaux – Bordeaux 0:3 (kon.) | Valenciennes – Nice 2:0 (kon.)
Lille – PSG 2:1 (kon.)
AJ Auxerre
4:0 (4:0)
Stade Brestois 29
Neděle 29.04.2012, 17:00 • Abbe Deschamps • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a u dalších online přenosů z Ligue 1 na viděnou! (18:58:41)

Držení míče: 46%-54%

Druhý poločas už od domácích nebyl tak aktivní jako půle první. Nicméně i tak si Auxerre připisuje důležité 3 body v boji o záchranu a dostávají se tak na 3 body od Ajaccia a Dijonu. Čtyři kola před koncem tedy mají ještě možnost se zachránit. Brest zůstává 18. se ztrátou jednoho bodu na záchranu.

90+3
    Auxerre v posledních minutách drží míč na svých kopačkách, chtějí přidat pověstného "bůra".

90+1
    Průnik Traoreho zastavuje brankář Elana.

90
    Sudí Gautier nastaví 4 minuty.

90
    Nepovedený ofsajd systém domácích, ale Grichting v poslední chvíli ukopl míč do zázemí.

89
    Žlutou kartu obdržel i domácí kapitán Grichting.

88
    Akci domácích zastavuje obrana Brestu, hráči Auxerre nejsou tak aktivní jako v první půli.

86
    Míč už držel Sorin ve své náruči, jenže pokud by ho nepustil, zacouval by s ním až do branky. Míč ale se štěstím nakonec odklízí obránci na roh.

85
    Další faul domácích, trestný kop pro hosty.

84
    Utkání už se dohrává, domácí se nikam neženou.

82
    A poslední střídání domácího celku, ze hřiště odešel Haddad, na jeho místo přišel Kossoko.

81
    A Baysse z rohu střílí branku! Jenže podle asistenta rozhodčího stál za všemi hráči domácích, takže mu byl odmáván ofsajd. Je to ale velice sporné rozhodnutí!