Feyenoord – Heracles 4:1 (kon.) | Groningen – Breda 1:1 (kon.) | Utrecht – Arnhem 2:2 (kon.)
FC Utrecht
2:2 (1:1)
SBV Vitesse Arnhem
Středa 02.05.2012, 20:00 • Nieuwe Galgenwaard, Utrecht • Nizozemská Eredivisie

Oba poločasy skončily remízou 1:1. V prvním poločase otevřel skóre Duplan, ale dvě minuty před koncem srovnal na 1:1 Chanturia. Druhý poločas se lépe vyvíjel pro domácí tým, který měl více ze hry. V padesáté osmé minutě zvýšel Demouge na 2:1, ale Hofs podržel hostující tým a vyrovnal na 2:2. Z dnešního zápasu si tak oba týmy připisují na své konto jeden bod. (21:56:12)

90+1
    Demouge přeloboval Velthuizena, ale branku netrefil.

90
    Sudí Jack Van Hulten nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby.

83
    Ze hřiště odchází Chanturia, nahrazuje ho Qazaishvili.

44
    Ze hřiště odchází Schut, nahrazuje ho Mike van der Hoorn.

73
    Domácí střídají Sneijdera, kterého nahrazuje Kali.

82
    Arnhem právě vstřelil branku!
    NICKY HOFS dává osm minut před koncem utkání důležitý gól, kterým srovnává skóre na 2:2.

84
    Držení míče: FC Utrecht 59% - 41% SBV Vitesse Arnhem.

72
    Do zakončení se dostal Reis, ale bohužel jeho střela mezi tři tyče nemířila.

64
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Ibarra, nahrazuje ho Havenaar.

67
    U postranní čáry se rozcvičuje Qazaishvili.

61
    Do zakončení se dostal Hofs, ale brankáře Van Dijka nepřekonal.

58
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Domácí hráči zahrávali rohový kop, do zakončení se dostal FRANK DEMOUGE, který zvyšuje skóre na 2:1 a posílá svůj tým opět do vedení.

55
    Domácí hráči střídají. Ze hry odchází Bovenberg, nahrazuje ho Van der Maarel.

53
    Domácí hráči vybojovali rohový kop, ale hosté se ubránili.

46

43
    GIORGI CHANTURIA srovnává skóre dvě minuty před koncem prvního poločasu na 1:1! Gól do šatny je pro hostující celek určitě velmi povzbuzující a třeba Arnhem namotivuje na ještě lepší výsledek.