Jednotlivci (ženy)

Pondělí 30.07.2012, 10:26Olympijské hry - Lukostřelba
Sledujte:

Z dnešního programu je to vše, lukostřelba pokračuje už zítra. Na shledanou. (18:46:39)

Tan (TPE) - Richterová (GER) 6:2! Je dobojováno, Tan postupuje do osmifinále. Čtvrtou sadu vyhrála o bod 27:26.

Němce se podařilo snížit ve třetí sadě na 2:4. Zvítězila o dva body.

Ale třetí ranou trefuje Tan desítku, zatímco Richterová osm. 4:0.

Ve druhé sadě má po dvou šípech navrch Němka, vede o jeden bod.

Po první sérii vede Tan, vyhrála ji o jediný bod 27:26.

To je na programu v 18:23: Tan (TPE) vs. Richterová (GER).

Jagerová (DEN) - Richterová (GER) 5:6! V rozstřelu uspěla Němka a bude bojovat o osmifinále.

Sledujeme další vyrovnaný souboj - po páté sérii je stav 5:5 a rozhodovat tedy bude rozstřel.

I po třech sadách si drží Jagerová vedení - 4:2. Němka se chytla ve třetím setu, který vyhrála o jediný bod.

Dánka vede po první sérii 2:0. Vyhrála ji vysokým rozdílem pěti bodů.

Nyní se budeme věnovat souboji Jagerová (DEN) - Richterová (GER).

Tan (TPE) - Dielenová (SUI) 6:4! Šestačtyřicetiletá Švýcarka se loučí se soutěží, přestože dotáhla na 4:4. Klíčový souboj v páté sadě prohrála 26:29.

Tan vede po třetí sadě 4:2. Ve druhé sérii rozhodoval rozdíl jediného bodu, ve třetím další remíza! Je to obdivuhodně vyrovnaný souboj.

V prvním setu se body dělí za remízu 26:26 po totožném nástřelu devět, devět a osm.

V 17:44 se odehraje další souboj: Tan (TPE) - Dielenová (SUI).

Christiansenová (DEN) - Le (TPE) 6:4! Ve čtvrtém setu došlo znovu na dělení bodů, ale v tom pátém zvítězila Dánka 27:24 a postupuje do osmifinále.

Le dokázala ve třetí sadě vyrovnat na 3:3. Trefila dvakrát devět a deset, Christiansenová měla nástřel o dva body nižší.