Španělsko - Čína 11:6 (kon.) | Itálie - Austrálie 8:10 (kon.)
Velká Británie - Rusko 6:7 (kon.) | Maďarsko - USA 13:14 (kon.)

11:6

(2:2, 4:2, 4:2, 1:0)

Pondělí 30.07.2012, 15:10Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)
Sledujte:

V závěrečné čtvrtině zápasu padla jediná branka, kterou vstřelila Anni Llaquetová (ESP) a uzavřela tak své povedené utkání třetím gólem. Španělky vstoupily dobře do olympíjského turnaje a připisují si úvodní výhru do tabulky skupiny A.

Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších společných onlajn reportáží z LOH. (16:12:25)

Utkání právě skončilo.

32
    Tlak při vyloučení Aymerichové již k ničemu nevedl.

32
    Plyne poslední minuta utkání a u míče jsou hráčky Číny.

31
    Reyesová (ESP) je další hráčka, která utkání nedohraje. Třetí faul ji vyřazuje z posledních minut zápasu. Vše je však již rozhodnuto a tak ji to nemusí mrzet.

31
    Dobře rozehraná akce Číny v početní převaze. Míč letěl za obranu na volnou Song (CHN), která však v souboji proti brankářce neuspěla.

30
    Ukázková akce Španělek! Ty postupně zatlačovaly obranu Číny blíž jejich bráně a Anni Llaquetová (ESP) vstřelila již svou třetí branku v zápase. (11:6)

29
    Vyloučení i na druhé straně. Odpočine si Wang (CHN) a španělský kouč si bere svůj první oddechový čas v zápase.

28
    Laura Ramosová (ESP) předvedla výtečný zákrok a Čína tak tlak nedokázala využít.

28
    Vyloučená je Aymerichová (ESP) a trenér Číny Juan Jane Girald si vzal oddechový čas. Pro tohoto kouče má utkání zvláštní příchuť, protože je Španěl.

28
    Doradová (ESP) je další hráčkou, která již do utkání nezasáhne pro třetí vyloučení.

27
    Horní tyč zazvonila po střele Španělek. Čínské hráčky jsou v obraně hodně bezradné.

26
    Huizi Sun byla vyloučená na dvacet vteřin, ale španělský tlak brankou neskončil.

26
    Na obou stranách se v úvodu poslední část vyznamenaly brankářky.

25
    U míče byly opět rychleji Španělky a ty jasně dokazují, že co se týče rychlosti, nemohou se s nimi Číňanky měřit.

25
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Pokračuje dominance španělského týmu, který i tuto čtvrtinu dokázal vyhrát o dvě branky. Celkově vedou Španělky 10:6 a jedinou kaňkou tak byl již třetí faul Pascualové (ESP), která v této čtvrtině vyprodukovala tři fauly a do utkání již nezasáhne.

Skončila třetí čtvrtina.

24
    Opět přichází pro čínské hráčky nepříjemná sprcha dvě vteřiny před koncem čtvrtiny. Carrasocová (ESP) se uvolnila a nedala brankářce šanci. (10:6).