O 3. místo (dvouhra muži) Chen (Čína) (kon.) | O 3. místo (čtyřhra muži) Cheng, Lee (Korea) (kon.)
Finále (dvouhra muži) Dan Lin (Čína) (kon.) | Finále (čtyřhra muži) Cai, Fu (Čína) (kon.)
O 3. místo (čtyřhra muži)

Cheng, Lee (Korea)

Neděle 05.08.2012, 11:30Olympijské hry - Badminton
Sledujte:

Zvrat v prvním setu rozhodl o vítězi v tomto duelu. Korejci Chung s Leeem dokázali smazat ztrátu devíti bodů a radují se ze zisku bronzových medailí. Naopak Malajci Koo s Tanem skončí bez medaile. (12:20:58)

10:21
    Je konec!

9:20
    Jedenáct mečbolů pro Chenga s Leem!

9:18
    Tanova smeč končí v síti, i malajský kouč ví, že to medaile nebude.

9:17
    Korejcům pomohl malajský out.

9:16
    Sledujeme špičkový badminton a malajská dvojice se nyní opravdu rozjela. Že by to byl podobný zvrat jako v úvodní sadě?

8:16
    Nyní se zdá, že šťáva trochu došla i Korejcům...

6:16
    Nyní malajská dvojice byla oceněna potleskem, jelikož opravdu smrtelně zaútočili. Na výhru v tomto setu to ale již nevypadá.

5:14
    Malajci se ale nevzdávají, ale je vidět, že jim po dlouhém olympijském turnaji také dochází síly.

4:13
    Koo dělá chybu za chybu, o výhře v tomto zápase je dle mého názoru rozhodnuto.

3:10
    Snad nejdelší výměna dnešního dne přinesla další bod pro Koreu, Malajci jsou velmi deprimovaní.

3:9
    Chung poslal smeč do zámezí, Koo s Tanem alespoň trochu snižují.

2:7
    Řekl bych, že zvrácený první set naprosto rozhodl o bronzové medaili. Malajci se nemohou dostat do tempa.

1:5
    Druhý set zatím jednoznačně patří Korejcům.

0:0
    Začal druhý set.

21:23
    Obrovská radost! Korea prohrávala již o šest bodů, ale nakonec to zvládla a získala pro sebe první sadu poměre 23:21!

21:22
    A je tu najednou setbol pro korejský pár!

21:20
    Další setbol pro Kooa s Tanem.

20:20
    A Chung a Lee to zvládli! Prohrávali 19:13 a nyní je srovnáno, to by mohlo malajský pár velmi mrzet.