Sobota 04.08.2012, 16:30Olympijské hry - Box

Máme za sebou osm osmifinálových duelů a již tedy známe i osmičku postupujících do čtvrtfinále. Díky za pozornost a nashledanou.. (00:53:55)

Falcao Florentino (BRA) - Meng (CHN) 17:17

Niyazymbetov (KAZ) - Mercado (ECU) 13:5
    Rouzbahani (IRN) - Muzaffer (TUR) 18:12
    Gvozdyk (UKR) - Amador (NIC) 18:6
    Kolling (GER) - Benchabla (ALG) 12:9

Vítězem se ale nakonec stává Alžířan Abdelhafid Benchabla. Třetí kolo vyhrál 6:4 a celkově 12:9.

Je za námi třetí kolo a je jasné, že to bude těsné. Německý boxer předvedl pravděpodobně ve třetím kole lepší rány a je pravděpodobné, že právě on postoupí.

Alžířan vypadá ve třetím kole zatím lépe a vypadá to, že si dojde pro postup.

Druhé kolo skončilo nerozhodně 3:3 a rozhodovat se tak bude v posledním kole.

Ve druhém kole zabral trochu více německý boxer, nedá se ale vůbec říci, že by měl převahu.

První kolo vyhrál Alžířan v poměru 3:2, takže i v dalším průběhu bude rozhodně o co boxovat.

Posledním zápasem osmifinále kategorie do 81 kg bude souboj Enrico Kolling (GER) vs. Abdelhafid Benchabla (ALG).

Oleksandr Gvozdyk (UKR) vyhrál jednoznačně i třetí kolo a na body 18:6 postupuje do čtvrtfinále.

Osmar Bravo Amador (NIC) byl nyní dokonce počítaný a musel ho kontrolovat lékař, zda je vůbec způsobilý pokračovat v zápase.

Třetí kolo bude pravděpodobně již formalitou.

Nic to ale nemění na převaze ukrajinského boxera, který druhé kolo vyhrál 7:3 a celkově vede 12:4.

Ringový rozhodčí není v průběhu druhého kola stále s něčím spokojený a neustále přerušuje zápas.

Gvozdyk (UKR) vyhrál první kolo s velkým přehledem 5:1. Jeho protějšek z Nikaragui musí hodně přidat, pokud chce pomýšlet na postup.

Oleksandr Gvozdyk (UKR) je hned od úvodních vteřin prvního kola výrazně lepší a už si připsal několik tvrdých ran.

Předposledním soubojem dnešního večera bude duel Oleksandr Gvozdyk (UKR) vs. Osmar Bravo Amador (NIC).

Ehsan Rouzbahani (IRN) třetí kolo ovládl v poměru 9:3 a celkově vítězí 18:12.

Je tu konec souboje, po kterém je spokojenější Íránský boxer. Uvidíme, jak budou třetí kolo hodnotit rozhodčí.