Neděle 05.08.2012, 15:00Olympijské hry - Sportovní gymnastika

5 - Jacob Dalton 15.333
    6 - Alexander Šatilov 15.333
    7 - Flavius Koczi 15.100
    8 - Marcel Nguyen 14.966 (15:29:29)

Olympijským vítězem se tedy stal Kai Zou (CHN), jenž obhájil své prvenství z Pekingu! Druhý skončil Kohej Učimura (JPN), třetí Denis Abljazin (RUS).

Enrique Tomás González Sepulveda (CHI) získal známku 15.366 a ve finále obsadil 4. místo.

První reprezentant Chile ve sportovní gymnastice na Olympijských hrách Enrique Tomás González Sepulveda si zřejmě medaili neodnese.

Finále zakončí Enrique Tomás González Sepulveda.

Marcel Nguyen (GER) získal známku 14.966 a řadí se prozatím na poslední sedmé místo.

Marcel Nguyen (GER) v křečovité sestavě pokračoval, neměl tak vysokou obtížnost a naděje na medaili umírají.

Marcel Nguyen (GER) své vystoupení začal poměrně nervózně s velkou chybou.

Jacob Dalton (USA) získal známku 15.333 a jde na čtvrté místo před Šatilova (ISR), jenž sice má stejnou známku, avšak jeho sestava nebyla tak čistá.

Jacob Dalton (USA) olympijské finále zvládl slušně, avšak na medaili to pravděpodobně nebude.

Na řadu přichází Jacob Dalton.

Alexander Šatilov (ISR) jde s ohodnocením 15.333 na 4. místo.

Alexander Šatilov (ISR) předvedl nadějnou sestavu s vlastním prvkem.

Alexander Šatilov se pokusí o první olympijskou medaili pro Izrael.

Flaviux Koczi (ROU) dostal penalizaci 0.1 za přešlap a se ziskem 15.100 jde na čtvrté místo.

Flavius Koczi (ROU) předvedl sestavu s největším množstvím chyb z dosavadních závodníků.

Na řadě je Flavius Koczi.

Denis Abljazin (RUS) s velkou obtížností skóre 15.800 a třetí místo za Učimurou, který předvedl čistější sestavu.

Denis Abljazin (RUS) předvedl jinou sestavu než v kvalifikaci.