Maďarsko - Rusko 11:10 (kon.) | Čína - Austrálie 16:16, na pen. 2:4 (kon.)
USA - Itálie 9:6 (kon.) | Španělsko - Velká Británie 9:7 (kon.)

9:7

(3:2, 3:0, 2:3, 1:2)

Neděle 05.08.2012, 21:20Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)
Sledujte:

Je za námi konec čtvrtfinálového zápasu mezi Španělskem a Velkou Británií. Favorizované Španělky měli překvapivě s domácími hráčkami velké problémy a do semifinále postoupili po tuhém boji a výsledku 9:7. (22:27:50)

31:48
    Nyní už hráčky Španělska šikovně drží balon daleko od své brány a pohlídají si postup do semifinále!

31:33
    A je patrně rozhodnuto. Gól na 9:7 vstřelila MAICA GARCIAOVÁ!

31:10
    Gólmanka Velké Británie nyní skvěle zasáhla. U míče jsou ale nadále Španělky.

30:46
    Ani ony ale gól nevstřelily a teď mají tedy hráčky Španělska možnost rozhodnout.

30:23
    Hráčky Španělska svou šanci nevyužili a u balonu jsou pólistky Velké Británie!

29:40
    A drama je na světě! FRANCESCA PAINTER-SNELLOVÁ dokázala trochu se štěstím snížit na rozdíl jediné branky - 8:7!

29:25
    Oddechový čas pro tým Velké Británie.

28:21
    Do konce zápasu chybí necelé tři minuty a rozdíl mezi oběma týmy je pouze dvoubrankový.

27:43
    Llaquetová nyní tefila jen tyč domácí brány!

27:12
    O snížení se nyní postarala FIONA MCCANEOVÁ! Že by ze zápasu bylo ještě drama.

26:54
    U míče jsou nyní hráčky Velké Británie a začínají kombinovat v okolí brankoviště Španělek.

26:13
    Stav zápasu zůstává stále 8:5. Dominují především gólmanky na obou stranách.

25:01
    Poslední čtvrtina není již tak zajímavá. Španělky nechtějí udělat zbytečně chybu a nikam se neženou.

Začala čtvrtá čtvrtina.

Skončila třetí čtvrtina.

23:42
    Těsně před koncem třetí čtvrtiny se střelecky prosadila i CAIRA GYBSON-BYRNEOVÁ a je to opět jen o tři branky - 8:5.