Frölunda – Färjestad 2:3 (po s.n.) | Brynäs – Djurgården 3:0 (kon.) | Tappara – TPS 1:2 (po pr.)
Jokerit – IFK Helsinky 5:1 (kon.) | Eisbären – Hamburg 0:3 (kon.) | Zürich – Zug 2:4 (kon.)

TPS právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Hosté sice praktikovali v prodloužení spíše defenzivní styl hokeje, avšak nakonec se jim podařilo skórovat. Autorem vítězné branky je COREY LOCKE. Asistence: Rasmus Ristolainen, Veli-Matti Vittasmäki.

56:58
    Vyloučen Kaijomaa (TAP) - 2 minuty za hákování.

48:42
    Další přesilovka pro Tapparu. Vyloučen Laakso (TPS) - 2 minuty za hákování.

47:10
    Tappara právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! JUSSI MAKKONEN dostal puk od Jerryho Ahtolaho a zprvní propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Jerry Ahtola, Kalle Kaijomaa.

46:50
    Vyloučen Ristolainen (TPS) - 2 minuty za zdržování hry. Šance pro domácí celek.

40:49
    Potrestán Pikkarainen (TPS) - 2 minuty za držení.

33:24
    Ale jen na necelou minutu a půl. Vyloučen Aalto (TAP) - 2 minuty za hákování.

26:55
    Nieminen (TAP) - 5 minut + DKU za začátek bitky. T. Koskiranta (TPS) - 2 minuty.

26:55
    Tappara vstřelila branku, avšak až po odpískání. Pod gólmana jej poslal Nieminnen. Vedle branky se následně strhla další bitka.

25:34
    Palola (TAP) - 2 minuty za hrubost. Ehrhardt (TPS) - 2 minuty za hrubost + 10 minut osobní trest. Druhá dvojice zůstává bez trestů.

25:34
    Na ledě se do sebe pustily dvě dvojice. Za Tapparu bojuje Palola a Malinen a za TPS pak Ehrhardt a Laakso.

22:08
    Potrestán Nieminen (TAP) - 2 minuty za napadení.

16:29
    Anttila (TPS) - 2 minuty za držení. Šance pro domácí tým.

13:53
    Hosté využívají bleskurychle přesilovou hru. MARKO ANTTILA dostal přesný pas od Hannu Pikkarainena a zakončil do odkryté klece. Asistence: Hannu Pikkarainen.

13:12
    Vyloučen Teemu Aalto (TAP) - 2 minuty za hákování. První přesilovka pro hosty.

04:10
    Druhá přesilovka pro Tapparu. Corey Locke (TPS) - 2 minuty za podražení.

01:31
    Tappara si zahraje dnes první přesilovku. Na trestnou usedá Mikko Lehtonen (TPS) - 2 minuty za hákování.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 48. Makkonen (Ahtola, Kaijomaa) - 14. Anttila (Pikkarainen), 64. Locke (Ristolainen, Vittasmäki)

Tappara Tampere: Tuokkola (Metsola) - Kaijomaa, Kankaanperä, Mäntylä, Aalto, Saravo, Leimu, Halme, Jyrkkiö - Ahtola, Makkonen, Kaksonen - Connolly, J. Koskiranta, Peltola - Nieminen, Barkov, Männikkö - Venäläinen, Malinen, Palola.
    TPS Turku: Engren (Niitymäki) - Vitasmäkï, Ristolainen, Pikkarainen, Ehrhardt, Lehtonen, Seppänen, Paven - Hattunen, Locke, Anttila - Tuomainen, T. Koskiranta, Huhtala - Salo, Laakso, Rantanen - Mähönen, Tuominen, Seinelä.

Rozhodčí: Leppänen, Salonen