Ostrava B – Prostějov 1:3 (kon.) | Olomouc B – Uničov 4:3 (kon.) | Zábřeh – Slovácko B 0:2 (kon.)
Žďár n/S – Břeclav 1:5 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
0:2 (0:0)
1.FC Slovácko B
Neděle 02.09.2012, 16:30 • Městský stadion Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Skončil zápas, který podtrhl úspěšný týden Slovácka, ale hlavně jeho útočníka Jana Lukáše. Ten za jediný týden nejen že stihl odehrát tři utkání (2x základní sestava, 1x střídání), ale také v každém z těchto zápasů skórovat.
    V pohárovém utkání na hřišti divizního Brumova zaznamenal hattrick a také díky němu Slovácko postoupilo do dalšího kola poháru České pošty, o tři dny později rozhodl zápas v Příbrami, kde Slovácko zvítězilo 1:0, aby o další den později zajistil tři body i B-týmu svého zaměstnavatele. Klobouk dolů. (19:19:25)

Je tu konec! Slovácko B si odváží ze Zábřeha odváží tři body. Góly dali Milan Kerbr v 56.minutě a Jan Lukáš v 71.minutě. To je pro dnešní den všechno. Přeji vám příjemný zbytek nedělního dne.

90
    Poslední střídání hostí odešel Šturma a přišel Bartoš.

89
    Faul na Bačíka, nebyl potrestán kartou.

87
    Druhé střídání hostí. Odešel i druhý autor druhého gólu Jan Lukáš a přišel René Mikulica.

85
    Slovácko se snáží hrát defenzívně, ale protiútoky Slovácka jsou stále nebezpečné.

82
    První střídání hostí odešel autor prvního gólu Milan Kerbr a přišel Radek Szmek.

81
    Zábřeh drží míč na svých kopačkách.

77
    Poslední střídání domácího celku odešel Kostorek a přišel Horák.

77
    Střela Šalamoun vyústila roh pro domácí.

75
    Střela Šalamouna šla těsně vedle branky Heči!!

71
    Slovácko právě vstřelilo branku!

JAN LUKÁŠ unikl domácí obraně a do protipohybu vybíhajícího brankáře Procházky vypálil střelu do branky domácích. Stav utkání 0:2.

69
    Kulíšek přihrával na Bačíka, ten bohužel nestihl míč a obránce hostí odkopává do zámezí. Roh domácího celku nebyl nebezpečný.

68
    Diváci domácího celku skandují vyrovnat ale hosté kontrolují vedení.

67
    Dnešní utkání sleduje 360 diváků.

63
    Dvojté střídání domácího celku odešli Krejčí a Hajčík a prišel Pospíšil a Kulíšek.

56

Chyba na půli hřiště Zábřeha. Tam se ujal míče Jan Lukáš, který přihrál Kerbrovi a MILAN KERBR vsítil gól do Procházkovy branky. Stav utkání Zábřeh - Slovácko B 0:1!