Sobota 15.09.2012, 18:00 • Dom Sportova Zagreb • Erste Bank Young Stars League

60:00
    Konec zápasu. (20:28:52)

58:59
    Medveščak právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. Znojemští hráči sice ustáli několik oslabení, Medvědi si však nakonec pojišťují své vítězství. Sedmý gól Záhřebu vsítil MATEO NARDIN. Bez asistence.

57:54
    Orli v plném počtu.

55:54
    A to už je pro Znojmo nepříjemné. Další tresty dostávají Horák (ZNO) - 2 minuty za hrubost, Pelikán (ZNO) - dvě minuty za hrubost a navíc 10 minut.

55:30
    Znojmo si komplikuje cestu za srovnáním stavu. Dvě minuty pro Cerovečkiho (ZNO) - krosček.

54:52
    Orli právě vstřelili branku!
    Bleskově využitá přesilová hra v podání znojemských hokejistů. Na rozdíl jediného gólu snižuje FRANTIŠEK NAHODIL. Asistence: Jan Hobza.

54:34
    Orli se ubránili oslabení 3/5 a teď si zahrají přesilovou hru! Na trestnou lavici odjíždí Kaleb (ZAG) - sekání.

53:08

51:08
    Michalica (ZNO) obdržel menší trest za podražení, ve stejném čase dostává dvě minuty i Pelikán (ZNO) - nedovolené bránění.

49:35
    Znojmo snižuje na rozdíl dvou gólů! Naději na hokejky jihomoravských hráčů přinesl JAN HOBZA. Asistence: Robert Cerovečki.

49:15

47:15
    Přesilovou hru si zahrají i Medvědi, dvě minuty dostává Cerinski (ZNO) - podražení.

43:16

41:16
    Hned v úvodu periody odchází na trestnou lavici Lendo (ZAG) - hrubost.

40:01

Druhé dějství skončilo smírným skóre 2:2, celkově si však domácí hokejisté drží průběžné třígólové vedení. Svůj druhý gól dnešního utkání přidal v polovině hry Jakub Fusek, jednu trefu Znojma zařídil Zbyněk Horák. Dokáže někdo ze Znojemských své spoluhráče napodobit a zdramatizovat utkání?

40:00

38:42
    Jihomoravští hráči o necelou minutu později snižují. Gól střílí ZBYNĚK HORÁK. Asistence: Radovan Holub, Michal Kacetl.

38:08
    Medvědi již vedou o čtyři branky a se Znojmem to vypadá zle. Dalším úspěšným střelcem je IVO KALEB. Asistence: Roman Skrapec.

35:12
    Záhřeb opět odskakuje Orlům. Pátý gól svého týmu zařídil DOMAGOJ KRIVOSIC. Asistence: Petar Trstenjak, Zvonimir Lovrencic.

31:35

29:35
    Další přesilovka pro Orly! Dvě minuty pro Krivosice (ZAG) - podražení.

27:05
    Znojmo využívá svou početní výhodu. Za český tým snižuje JAKUB FUSEK.

25:31
    A přesilové hry se dočkalo i Znojmo, dvě minuty si odpyká Milicic (ZAG) - sekání.

22:52
    Znojmo je v plném počtu.

20:52
    Orli se, zdá se, nepoučili z první periody a hned v úvodu té druhé jdou opět do čtyř. Na trestnou lavici míří Fusek (ZNO) - podražení.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka přinesla hned pět gólů, z toho čtyři do sítě Znojma. Orli doplácejí na častá vyloučení, Medvědi dokázali využít přesilovou hru třikrát, naopak hostující hokejisté se ještě početní výhody nedočkali.

20:00

14:03
    Již třetí využitá přesilovka Medvědů. Do střelecké listiny se zapisuje ZVONIMIR LOVRENCIC. Asistence: Nikola Senzel, Petar Trstenjak.

13:51
    Znojmo si zahrává...další dvě minuty inkasuje Cerinski (ZNO) - krosček.

12:30
    I tentokrát Orli oslabení přestáli.

10:30
    A další početní výhoda pro domácí, Cerovečki (ZNO) - 2 minuty za hrubost.

08:24

06:24
    Na lavici hanby míří Tichý (ZNO) - za vysokou hůl.

06:24
    A Záhřeb využívá i následnou přesilovku 5/4. Náskok domácích navyšuje MATEO NARDIN. Asistence: Ivo Kaleb.

06:09
    Medvědi využívají početní výhodu 5/3. Úspěšným střelcem je NIKOLA SENZEL. Asistence: Trstenjak Petar.

06:03
    A Orli jdou do tří, ze hry putuje Bukáček (ZNO) - držení.

05:01
    A máme tu i první vyloučení, na trestnou lavici odchází Nahodil (ZNO) - hákování.

02:16
    Znojemští hráči nenechali svého soupeře ve vedení dlouho. O vyrovnání se postaral JAKUB FUSEK. Asistence: Robert Cerovečki.

00:25
    Domácí hokejisté zaznamenali přímo raketový vstup do zápasu. První gól utkání zařídil DOMAGOJ KRIVOSIC. Asistence: Petar Trstenjak.

00:01

Spojení se podařilo navázat, můžeme začít. O sestavě budeme informovat během utkání.

Hezký podvečer, utkání v chorvatském Záhřebu mělo podle časového plánu již začít, zatím však nemáme žádné informace z místa děje. O průběhu utkání se Vás budeme snažit informovat hned, jak jen to bude možné.

Orlí juniorka sehrála již čtyři utkání, tři na domácím ledě, jeden duel na půdě soupeře. Všechny tři domácí zápasy Znojmo vyhrálo, přičemž v tom posledním deklasovalo Linz 9:4, jedinou porážku si přivezlo z Fehérváru. Prozatím tedy znojemským mladíkům patří s devíti body 2. místo ve skupině.

Záhřebští mladíci mají za sebou dvě utkání, v úvodním klání rozstříleli Lublaň 5:4, zápas s Jesenicí pak prohráli až v samostatných nájezdech 2:3. Zatím tedy mají na svém kontě čtyři body a ve své skupině drží 4. místo.

Znojemští junioři se vydávají na jednu z nejdelších tras, která je čeká při zápasech v mezinárodní Erste Bank Young Stars League. Tentokrát je soutěžní los poslal až do Záhřebu, kde se střetnou s místním juniorským výběrem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 1. Krivosic (Trstenjak), 7. Senzel (Trstenjak), 7. Nardin (Kaleb), 15. Lovrencic (Senzel, Trstenjak), 36. Krivosic (Trstenjak, Lovrencic), 39. Kaleb (Skrapec), 59. Nardin - 3. Fusek (Cerovečki), 28. Fusek, 39. Horák (Holub, Kacetl), 50. Hobza (Cerovečki), 55. Nahodil (Hobza)

Medveščak Záhřeb: Filipec – Kegalj, Skrapec, Senzel, Lendo, Cavkic, Tonkovic, Kapetanic, Milicic – Krivosic, Trstenjak, Lovrencic - Jazbec, Lazic, Simunovic - Mikulovic, Nardin, Kaleb – Bukovic, Jankovic, Kovacek.
    HC LERAM Orli Znojmo: Novotný – Theimer, Odehnal, Hobza, Tichý, Cerinski, Bukáček, Koňařík, Michalica – Telesz, Cerovečki, Fusek – Vald, Nahodil, Pelikán – Holub, Hobza, Kacetl – Hačecký.