Šamorín – Bardejov 1:1 (kon.) | R. Sobota – Michalovce 1:3 (kon.) | Podbrezová – L. Mikuláš 3:0 (kon.)
Dunajská Streda – Šaľa 2:1 (kon.) | Dolný Kubín – Ružiná 0:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
2:1 (1:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Sobota 22.09.2012, 15:00 • Mestský štadión, Dunajská Streda • MONACObet liga

V šlágri 10. kola II. futbalovej ligy zvíťazila Dunajská Streda na svojom ihrisku so Šaľou 2:1. Na gól Hošeka z prvého polčasu síce dokázali hostia ešte odpovedať Čurgalim, no na Velického parádnu trefu už nie. (16:58:20)

90
    V závere stretnutia prichádza aj k taktickému striedaniu na domácej strane. Za potlesku divákov schádza z ihriska Obžera, jeho miesto zaujme na zostávajúce minúty Johancsik.

84
    Na ihrisku sa nám pritvrdilo. Žltú kartu uvidel aj striedajúci domáci hráč Ndjandja.

83
    Rozhodca Kružliak udelil žltú kartu Rehákovi zo Šale.

83
    Tréner hostí Liba posiela do hry Gajdoša. Ihrisko opustil Glenda.

79
    Striedajúci Lénárth je tretím napomínaným domácim hráčom v zápase.

77
    Dunajská Streda dala gól!

Diváci v Dunajskej Strede jasajú. Domácim vrátil vedenie VELICKÝ (2:1).

74
    Skúsený Fodrek je potrestaný žltou kartou.

71
    Druhá výmena v domácom tíme. Z ihriska odišiel Nulíček, novým mužom na ihrisku je Ndjandja.

68
    Hostia sú v druhom polčase lepším tímom. Peknú strelu Glendu zneškodnil domáci brankár Poláček.

68
    Tréner Dunajskej Stredy sa odhodlal k prvému striedaniu. Z hracej plochy odišiel Hozda, na jeho miesto prišiel Lénárth.

66
    Šaľa dala gól!

ČURGALI sa predsa len dočkal. Po hodine hry vyrovnal stav na 1:1 a šlágru kola tak dodal nový náboj.

62
    Hosťujúci Čurgali zahodil obrovskú šancu, keď prestrelil opustenú domácu bránu.

46
    Začal druhý polčas.

V prvom polčase sme videli medzi šestnástkový futbal s veľa nepresnosťami na oboch stranách. Šance na domácej strane mali Hošek, Fodrek a Huber, no v sieti napokon skončila iba jediná akcia s Hošekovou koncovkou. Za hostí mohol odpovedať Čurgali, ale jeho hlavička opečiatkovala žrď domácej brány. Po prvom polčase tak domáci vedú najtesnejším rozdielom 1:0.

Prvý polčas skončil.

36
    Žltú kartu uvidel v rukách hlavného arbitra aj hosťujúci Mujkoš.

25
    Prvú žltú kartu v zápase udeľuje hlavný rozhodca Kružliak domácemu Velickému.

24

Domáci tím otvára skóre, keď sa do streleckej listiny zapísal útočník HOŠEK (1:0).