Waregem – Anderlecht 2:3 (kon.) | Beerschot – Kortrijk 2:1 (kon.) | Lokeren – Leuven 2:2 (kon.)
Mechelen – Mons 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 1:1 (kon.)
Waasland-Beveren
1:1 (0:1)
Lierse SK
Sobota 22.09.2012, 20:00 • Freethiel-Stadion (Beveren-Waas) • Belgická Jupiler Pro League

Je tu konec zápasu. Hosté byli lepší v prvním poločase, kdy otevřeli skóre, ale ve druhém poločase se hra Waaslandu daleko více zlepšila a těsně před koncem přišlo zřejmě zasloužené vyrovnání. Tak je tady v podstatě očekáváná dělba bodů. Pro dnešní den je to vše, díky za pozornost a příště u kopané napočtenou. (21:56:09)

90
    Poslední střídání u hostů. Odešel Farag a poslední minutky si užije Claes.

89
    Nastavovat se budou tři minuty.

86
    Waasland právě vstřelil branku!

Je vyrovnáno. Tak nakonec si domácí ve druhém poločase zasloužili za lepší výkon vyrovnat. Po další standardce a nákopu Alvese se dokázal ve vápně zorientovat BARAK BADASH a ránou z otočky překonává marně se natahujícího Selse.

85
    Další žlutá, tentokrát ji vyfasoval střídající Adesanya.

83
    A to je vše, co dnes předvedl. Místo něj jde na hřiště Elgabas.

83
    Na karty vyrovnáno, Menga si vyšlápl na Sibuma a je za ostrý skluz po zásluze potrestán.

82
    Standardku Beverenu odvrací Dachelet do zámezí. Posléze zahrál dlouhý aut Belhocine a vznikla hodně ošemetná situace ve vápně, ale Lierse celý problém vyřešilo.

79
    Poslední střídání u Waasland Beveren. Dohráno má Seoudi a na plac vstupuje Alves Da Silva.

77
    Hosté se už nikam neženou, spíše odkopávají míče. Sakra si rozmyslí, jak naloží s nějakým brejkem.

75
    Shish byl vystaven do postavení mimo hru, nutno říci, že to bylo o prsa čínské gymnastky.

73
    Střídající Adesanya protáhl Clepkense, ten chytá míč a rychle rozehrává.

70
    Ještě dvacet minut a něco málo navíc mají domácí k tomu, aby se pokusili vyrovnat.

69
    Je tu střídání také v mužstvu Lierse. Dohrál útočník Hazurov, na jeho místo jde Adesanya.

66
    Na druhé straně protiakce Yassera, ale tomu koncovka na malém vápně příliš nevyšla. V klíčový okamžik se ukopl.

64
    Domácí Rachid Farssi je první potrestaným hráčem. Nebylo to však za faul, ale za prostesty. Jako bych tu kartu přivolal.

63
    Domácí přitápí pod kotlem, Sibumova jedovatá střela byla nejprve zablokována, ale dorážka a střelecký pokus Badashe musel likvidovat Sels.

60
    Pozitivní informací je, že se stále hraje bez nějakého karetního napomínání.

58
    U hostů se střídání prozatím nechystá. Jsou sice pod mírným tlakem, ale zkušeně brání výsledek.