Schalke – Bayern 0:2 (kon.) | Wolfsburg – Fürth 1:1 (kon.) | Mohuč – Augsburg 2:0 (kon.)
Hamburg – Dortmund 3:2 (kon.) | Düsseldorf – Freiburg 0:0 (kon.)
FC Schalke 04
0:2 (0:0)
Bayern Mnichov
Sobota 22.09.2012, 15:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Německá Bundesliga

To je pro tuto chvíli vše. Přeji pěkný zbytek sobotního dne a u Bundesligy opět na počtenou. (17:24:23)

Bayern se tak po výhře vrátil na první pozici, kde je díky lepšímu skóre před Frankfurtem. Schalke kleslo na pátou pozici.

Bayern po povedeném druhém poločasu porazil Schalke na jeho půdě 2:0 a zaslouženě si do Bavorska odveze tři body. V 55. minutě se trefil KROOS a o chvíli později vstřelil druhý gól MÜLLER. To dostalo domácí na kolena a od této chvíle už existoval na hřišti pouze jeden tým - Bayern.

90+
    V závěru zápasu si ještě zaběhl za obranu Huntelaar, ve své šanci však pouze trefil boční síť.

89
    Poslední střídání Bayernu. Ze hry odchází Bastian Schweinsteiger a na poslední vteřiny si zahraje Anatolij Tymoščuk.

88
    ...Fuchs však svým pokusem trefil pouze zeď. Po chvíli však přišel centr do vápna Bayernu a v něm nebezpečně hlavičkoval Papadopoulos.

87
    Afellay faulovaný Gustavem, přímý kop pro Schalke...

86
    Zápas už se pouze dohrává, o výhře Bayernu už by pochyboval jen málokdo. Bayern byl ve druhé půli jasně lepší, k čemuž mu pomohly dva rychlé góly a tři body jsou tak zasloužené.

85
    Huntelaar zahrál rukou, což hlavní sudí dobře postřehl a přisoudil míč hostujícímu týmu.

84
    Bayern střídá. Ze hry odchází okopaný Arjen Robben a do hry jde Xedran Shaqiri.

83
    Centr Schalke z pravé strany do vápna hosté v pohodě odvrací.

82
    Myslím, že u hráčů Bayernu teď půjde o jediné, dohrát zápas bez nějakého zranění. To však také bude hodně záležet na domácích hráčích.

81
    Tak alespoň něco ze strany Schalke, Farfan teď svým pokusem protáhl Neuera, který si jinak moc ve druhé půli nezachytal.

79
    Robben byl terčem dalšího ostrého ataku, tentokrát si nevybíravě počínal Joel Matip (SCH) a Robben měl po jeho zákroku co dělat, aby udržel nervy.

78
    Jermaine Jones dnes dohrál a na hřiště přišel Marco Höger.

77
    Robben standardku zahrál velmi dobře, prudce na přední tyč, kde došlo k teči a na zadní tyči málem dorážel do prázdné brány Javi Martínez, toho však vyrušil Fuchs.

76
    Hráče Schalke také pořádně obchází frustrace, což teď předvedl Christian Fuchs (SCH), který u rohového praporku doslova sejmul Robbena a dostává žlutou kartu.

75
    Schalke se nedaří delší dobu udržet míč na svých kopačkách a o nějaké souvislejší akci nemůže být ani řeč. Je to škoda, zápas tak pozbývá na zajímavosti.

Zdeněk Plánka

Branky: 55. Kroos, 58. Müller

Karty:   76. Fuchs (SCH), 79. Matip (SCH)

FC Schalke 04: (4 - 2 - 3 - 1) Unnerstall - Höwedes (C), Papadopoulos, Matip, Fuchs - Jones (78. Höger), Neustädter - Farfan, Holtby (62. Barnetta), Draxler (63. Afellay) - Huntelaar.
    Trenér: Stevens.

Bayern Mnichov: (4 - 2 - 3 - 1) Neuer - Lahm (C), Boateng, Dante, Badstuber - Schweinsteiger (89. Tymoščuk), Gustavo - Müller, Kroos, Robben (84. Shaqiri) - Mandžukič (70. Javi Martínez).
    Trenér: Heynckes.

Rozhodčí: Kircher - Kempter, Lupp - Pickel

Diváci: 61673