Parma – Fiorentina 1:1 (kon.) | Juventus – Chievo 2:0 (kon.)
Parma Calcio 1913
1:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Sobota 22.09.2012, 18:00Italská Serie A

No, Jovetičovi se asi spát dobře nebude. V 87. minutě neproměnil penaltu - a jak to tak bývá. Nedal, dostali. Na druhé straně proměnil v 93. minutě penaltu Valdes a srovnal na konečných 1:1. (19:51:47)

90+3
    Parma právě vstřelila branku!
    JAIME VALDES proměňuje pokutový kop. Domácí srovnávají krok za pět minut dvanáct!

90+3
    Byla nařízena penalta!

90+2
    Luca Toni fauluje ve vápně - žlutá karta.

90
    Sudí nastaví 240 vteřin.

88
    Stevan Jovetič ale nepotvrdil roli nejlepšího střelce Serie A a penaltu trestuhodně zahazuje!

87
    Byla nařízena penalta.

87
    Alesandro Rosi podkosil Jovetiče a dostává červenou.

84
    Stevan Jovetič míří těsně vedle.

82
    Domácí Parma se nadechuje k závěrečnému náporu. Za vyrovnávací brankou je žene i domácí publikum.