Bastia – PSG 0:4 (kon.) | Lorient – Nice 1:1 (kon.) | Sochaux – Troyes 3:1 (kon.)
Brest – Valenciennes 2:1 (kon.) | Remeš – Nancy 2:0 (kon.) | Toulouse – Rennes 2:2 (kon.)
SC Bastia
0:4 (0:2)
Paris Saint-Germain
Sobota 22.09.2012, 17:00 • Stade Armand Cesari • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (18:52:42)

Dnešní utkání 6. kola francouzské Ligue 1 se od začátku vyvíjelo dle předpokladů, PSG se dostali hned v 6. minutě zásluhou Jeremyho Meneze do vedení, které navíc 5 minut před poločasem navýšil Zlatan Ibrahimovic. V 72. minutě se prosadil také Blaise Matuidi, který postupoval sám na Novaese, tutéž situaci předvedl v poslední minutě opět Ibrahimovič, který svým druhým gólem stvrdil konečný výsledek utkání.

90+3
    Nene už se do zakončení nedostal.

90+2
    Thauvinův centr nebyl pro hosty nikterak nebezpečný.

90+1
    Sudí Ennjimi nastaví v dnešním utkání 3 minuty.

90
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Nene z poloviny hřiště našel nabíhajícího ZLATANA IBRAHIMOVIČE, který si poté vychutnal Novaese střelou pod ruku!

89
    Gameiro už nestihl míč na hrací ploše.

88
    Neneho technický pokus zablokovala obrana domácích.

87
    Khazriho roh v poklidu odvrátila hostující obrana.

87
    Maoulida se ocitl úplně osamocen před Sirigem, vyprášil mu ale pouze rukavice!

86
    Novaes byl u míče dřív než nabíhající Gameiro.

86
    Khazri se pokusil vypálit z úhlu přímo na branku, tu ale přestřelil.

85
    Harek byl faulován těsně před pokutovým územím.

84
    Žlutou kartu za nějaké průpovídky viděl hostující Nene.

83
    Gameiro se nedokázal obtočit okolo bránícího hráče, přišel tak o míč.

82
    Nene hodně váhá s rozehrou rohového kopu, rozhodčí navíc vykázal Choplina kvůli krvi.

81
    Domácí naposledy střídají, ze hry odešel Anthony Modeste, kterého nahradil Toifilou Maoulida.