Mönchengladbach – Hamburg 2:2 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 0:3 (kon.) | Hannover – Norimberk 4:1 (kon.)
Freiburg – W. Brémy 1:2 (kon.) | Augsburg – Leverkusen 1:3 (kon.)
FC Augsburg
1:3 (0:3)
Bayer Leverkusen
Středa 26.09.2012, 20:00 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga

87
    Castro mohl rozhodnout, ale jeho střela z hranice velkého vápna minula pravou tyč.

85
    Oehrl je v posledních minutách hodně aktivní, ale radost mu stále kazí brankář Leno.

81
    Poslední střídání domácích. Marcela De Jonga na trávníku nahradí Stephan Hain.

80
    Ani jedovatá střela Oehrla nekončí gólem.

74
    ... Karim Bellarabi poté nahradil Schurrleho.

74
    Andre Schurrle dostává žluté napomenutí.

72
    Oehrl byl atakován ve vápně Leverkusenu, což způsobilo doslova výbuch domácích příznivců, který ještě více zesílil, když hlavní sudí neodpískal penaltu. Dovoluji si říci, že rozhořčení domácích fanoušků bylo oprávněné.

69
    Druhé střídání Augsburgu. Andrease Ottla na trávníku nahradí Kevin Vogt.

63
    První střídání domácích. Giovanni Sio nahrazuje Milana Petrželu.

60
    Omer Toprak nedovoleně zastavil unikajícího Verhaegha a zaslouženě dostává žlutou kartu.

53
    Daniel Baier vidí žlutou kartu.

51
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Domácí snižují na rozdíl dvou branek. TOBIAS WERNER přesnou střelou upravil stav na 1:3.

47
    Hosté vstoupili do druhé půle s jednou změnou. Na lavičce zůstal Schwaab, do hry se zapojil Daniel Carvajal.

44
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    ANDRE SCHURRLE se však o minutu později trefil přesně a je z toho tříbrankové vedení Bayeru - 0:3.

39
    Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení. Přesnou trefou se prezentoval PHILIPP WOLLSCHEID a zvýšil vedení Leverkusenu na 2:0

38
    Stefana Reinartze nahradil Hajime Hosogai.

35
    Žlutou kartu dostal Daniel Schwaab.

7
    Hosté se dostávají do vedení. Na centrovaný míč si nejlépe naběhnul STEFAN KIESSLING, který hlavou otevírá skóre - 0:1.