Prievidza – Trebišov 3:4 (po pr.) | Prešov – Trnava 6:5 (po pr.) | Spišská N. Ves – Detva 7:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 1:2 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 3:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 4:6 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC Dukla Senica
sk Pátek 05.10.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Skončil sa zápas 6. kola medzi MHK 32 Liptovský Mikuláš a HC Dukla Senica výsledkom 1:2. Úvod a zvyšok celého zápasu bol v podstate vyrovnaný, šance sa striedali na oboch stranách, ale brankári oboch celkov, boli úspešní. Prvý gól prišiel až v druhej tretine, keď sa Senica ujala vedenia po strele Surovku. Domáci však dokázali vyrovnať v hodine dvanástej, keď Devečkova strela vyrovnala zápas sekundu pred koncom druhej tretiny. V poslednej časti sme videli iba jeden gól a to na strane hostí, Rajčáková strela pred Palkom rozhodla o výsledku dnešného zápasu, ktorý sa skončil 1:2.

60:00

59:50
    Veľká šanca bo buly na pravej strane, strela Kledrowetza skončila po teči pred bránou tesne vedľa.

59:50
    Oddychový čas hostí.

59:46
    Buly vyhrali domáci, krížna strela z pravej strany minula len tesne bránu.

59:32
    V útočnom pásme je už šestica domácich hráčov, bránu Liptovského Mikuláša už opustil Palko.

59:23
    Do konca zápasu je niečo vyše pol minúta, Liptovský Mikuláš si dokázal z nahodeného puku vybojovať aspoň vhadzovanie v útočnom pásme.

58:50
    Hostia vytiahli puk na polovicu a tam ho ihneď vyhodili, všetko zachytáva Palko, ktorý aj vzápätí rozohráva na najbližšieho hráča.

58:20
    Po tvrdej strele od modrej prichádza ďalší úspešný zákrok Peksu, vhadzuje sa po pravici spomínaného brankára.

58:03
    Liptovský Mikuláš si musel po puk prísť až za vlastnú bránu, po chvíli prišiel útok, ktorý už končí v útočnom pásme.

57:05
    Hreus oslabil svoj tím a Liptovský Mikuláš tak ide do spomínanej presilovky 5 na 4.

57:05
    Domáci opäť pri puku, už keď prechádzali popri mantinely prišiel faul hostí, takže Liptovský Mikuláš má akú takú šancu vstreliť vyrovnávajúci gól.

Dnešné stretnutie sleduje 510 divákov.

56:22
    Paukovček sa dostal do útočného pásma, dokázal si obhodiť obrancu, no puk mu ušiel rovno k brankárovi, ktorý ho pre istotu zakryl pod lapačku.

55:11
    Senica dala gól!
    Hostia sa po druhý krát dostali do vedenia, všetko to zapríčinil zmätok pred bránou a strela ANDREJA RAJČÁKA, ktorý zasunul puk popod padajúceho Palka. Asistencia: Ľubomír Škápik, Filip Surovka.

53:51
    Liptovský Mikuláš vo veľkej šanci, z ničoho nič sa dostali traja hráči pred bránu súpera a v páde z posledného zakončoval Poliaček, jeho pokus skončil u brankára hostí, ktorý najskôr jeho strelu vyrazil, následne ju však stihol zakryť.

53:04
    Po tejto šanci sa domáci nejako nemohli dostať do útočného pásma a zväčša sa hralo iba v strede.

52:01
    Domáci to v presilovke celkom roztočili, kolotoč v útočnom pásme priniesol zakončenie z pravej strany v podaní Pekarčíka, ktorý pálil iba do betónov Peksu.