Prievidza – Trebišov 3:4 (po pr.) | Prešov – Trnava 6:5 (po pr.) | Spišská N. Ves – Detva 7:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 1:2 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 3:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 4:6 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
HC Dukla Senica
sk Pátek 05.10.2012, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

57:05
    Hreus oslabil svoj tím a Liptovský Mikuláš tak ide do spomínanej presilovky 5 na 4.

51:04
    Za spomínaný faul odchádza na dve minúty z hracej plochy Šedivý za podrazenie.

45:59
    Pred pár sekundami sme spomínali zakončenia, situácia sa azda zmení po tom čo jeden z hráčov Liptovského Mikuláša, konkrétne Mezovský opustí hraciu plochu.

39:41
    Pár sekúnd pred koncom druhej tretiny sa hostia oslabili o jedného hráča, z ľadovej plochy odchádza Hreusa.

34:21
    Vylúčenie na strane hostí, na dve minúty odchádza na tresnú Salajka za hákovanie.

27:05
    Hneď ako sa skončila oslabenie domácich, prichádza presilovka domácich, z ľadu za podrazenie odchádza Reho.

25:04
    Lacná chyba domácich, Bača vyhodil puk vo vlastnom pásme za čo bude hrať Senica pár sekúnd ešte presilovku 3 na 5.

23:13
    Nepríjemné chvíle pre Liptovský Mikuláš, na tresnú lavicu odchádza Devečka za podrazenie. Senica hrá presilovku 3 na 5.

22:29
    Útok hostia založili, ale nezakončili, avšak prichádza vylúčenie na strane domácich, ľad opúšťa Bača za hru vysokou hokejkou.

16:53
    Presilovka pre domácich, z hracej plochy odchádza Rajčák za hákovanie.

14:00
    Za faul pri striedačke domácich odchádza z ľadovej plochy hráč hostí Dubec.

01:35
    Senica ešte ani poriadne nevystrelila na bránu počas hry 4 na 5, teraz však fauloval jeden z ich hráčov, konkrétne Lantoš, ktorý odchádza za hákovanie.

00:57
    Neprebehla nám ani minúta a uvidíme prvú presilovku, na tresnú lavicu odchádza hráč domácich Kledrowetz za podrazenie.

Tomáš Batiz

Branky a nahrávky: 40. Devečka (Poliaček, Pekarčík) - 39. Surovka, 56. Rajčák (Škápik, Surovka)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Bruncko) - Macík, Mezovský, Devečka, Kuric, Kubáň, Kledrowetz, Matejka, Poliaček, Pekarčík, Sajko, Ďurný, Piatka, Mravec, Kubovčík, Bartik, Galko, Bača, Paukovček.
    HC Dukla Senica: Peksa (Porubský) - Vereš, Janík, Dubec, Štetina, Vaškovič, Šedivý, Lantoš, Kocák, Mikolášek, Škapik, Reissmuller, Surovka, Beťko, Rajčák, Cibulka, Salajka, Ivčič, Reho, Čunderlík, Hreus.

Rozhodčí: Gašparík,