Zlín – Třinec 3:4 (po pr.) | HC Kladno – Slavia 4:2 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.)
Vsetín – Přerov 6:3 (kon.) | Hr. Králové – Písek 1:5 (kon.) | Letňany – Sparta 2:9 (kon.)
Chomutov – HC Plzeň 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 0:3 (kon.) | Havířov – Vítkovice 4:2 (kon.)
Kometa Brno – Olomouc 7:3 (kon.)
HC Kometa Brno
7:3 (4:1, 1:0, 2:2)
HC Olomouc
Pátek 05.10.2012, 18:00 • KAJOT ARENA • Extraliga staršího dorostu

54:10
    Za podražení je vyloučen domácí obránce Marcello.

51:03
    Bude se vylučovat na straně Olomouce. Jan Kropáč je trestán na 2+10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

47:23
    Lukáš Majer je trestán na dvě minuty za držení.

39:30
    Hosté jdou do čtyř, za podražení je na dvě minuty vyloučen právě Alex Rašner.

34:32
    Sudí Polák vylučuje na domácí straně. Za podražení je trestán Patrik Koch.

33:09
    Poté je tu menší potyčka. Majer a Denk jsou oba vyloučeni na dvě minuty za hrubost, pokračuje domácí přesilovka.

31:53
    Na dvě minuty je za sekání vyloučen olomoucký Jan Brandýs.

28:43
    Za sekání je na dvě minuty vyloučen domácí Zohorna, faulu se dopustil v útočném pásmu.

21:57
    Šance pro Olomouc. Za podražení je vyloučen domácí Hynek Grünwald.

18:26
    Hosté jdou na 41 sekund do tří. David Nesvadba jednoznačně vyhodil puk z obranného pásma mezi sedačky, žádná teč nebyla možná.

17:07
    Opět se vylučuje, nyní na obou stranách, poměr sil se však na 6 vteřin srovná a pak začne domácí přesilovka. Hostující Čamek je totiž vyloučen na dvě minuty za podražení, domácí Garčic dostal jen osobní desetiminuotvý trest za nesportovní chování.

15:13
    Hosté navíc budou znovu hrát přesilovku. David Vlček se z křivdy pustil do jednoho z olomouckých hokejistů a dostává dvě minuty za hrubost. Domácí střídačka zrovna nejásá...

14:42
    Hosté si zahrají druhou početní výhodu v utkání. Roman Dymáček je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

06:26
    Hosté mohou snížit, Radim Zohorna je potrestán za faul vysokou holí.

02:43
    Následně Patrik Galeta hákoval a je vyloučen.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 3. Garčic (Koch, Boltvan), 6. Zohorna (Boltvan, Garčic), 6. Štancl (Grünwald), 9. Vaverka, 29. Garčic (pen.), 42. Boltvan (Hájek, Garčic), 59. Grunwald (Koch) - 16. Majer, 51. Čamek, 59. Šoustal (Vrána, Majer)

HC Kometa Brno: Jekel (Ptáček) - Koch, Štancl, Švejda, Marcello, Vlček, Hájek, Šnajnar - Denk, Dymáček, Nohel, Ondráček, Vaverka, Koblížek, Balaštík, Garčic, Kusko (C), Zohorna, Boltvan, Grünwald, Kubeš
    HC Olomouc: Urbisch (Motálek) - Zbořilák, Gatěk, Hes, Majer, Rašner, Brandýs, Horák, Nesvadba - Markl, Čamek, Medek, Beták (C), Vrána, Kropáč, Konečný, Šoustal, Kočiřík, Galeta, Ministr

Rozhodčí: Polák - Otáhal, Dřínovský