Mladá Boleslav – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 0:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 5:2 (kon.)
Šumperk – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Písek – Olomouc 2:4 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 3:5 (kon.)
Most – Jihlava 3:7 (kon.)
IHC Králové Písek
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
HC Olomouc
Sobota 06.10.2012, 17:301. liga (ČR)

Ve třetí části hosté dokonali obrat, když třetí trefu svého týmu přidal Cartelli. V samotném závěru třetí části zkoušeli domácí hru bez brankáře, prosadit se ale dokázal pouze soupeř. Definitivně rozhodnul ranou do odkryté klece Kucharczyk a všechny body tak putují na Hanou. S přáním poklidného sobotního večera se z Písku loučí Petr Košatka. Na shledanou. (19:48:26)

Olomouc právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Domácí si vytvořili obrovský závar před brankou soupeře, nakonec ale puk zamířil do prázdné branky na druhé straně hřiště. Čtvrtou brankou pojišťuje vítězství Olomouce RADIM KUCHARCZYK. Asistence: Mario Cartelli.

57:44
    Před vhazováním v útočné třetině si domácí berou oddechový čas.

57:20
    Písečtí se rychle vrátili do útočné třetiny, kombinaci jim ale rozvrátil Houdek, který ihned také vyhodil.

56:40
    Hosté vyhazují puk do bezpečí.

56:23
    Puk poskakoval po brankovišti, Kašík jej ale před brankovou čarou udržel.

56:04
    Kucharczyk (OLO) - 2 minuty, podražení. Šance pro Písecké.

55:42
    Tohle přečíslení domácích brankou neskončí. Rozhodčí signalizuje ofsajd.

54:30
    Strnadova povedená přihrávka zamířila přesně na Špergerovu hůl, druhý jmenovaný ale nedokázal z mezikruží ideálně zakončit.

53:40
    Také hru ve čtyřech domácí zvládli bez větších komplikací a nyní jsou kompletní.

52:42
    Domácí jsou ve čtyřech.

52:13
    Bartoňova střela od modré a sebejistý zákrok Cikánka lapačkou.

51:40
    David Růžička (PIS) - 2 + 10 minut. Hosté si podruhé v dnešním utkání vyzkoušejí dvojnásobnou početní převahu.

50:42
    Tomáš Drtil (PIS) - 2 minuty, podražení.

50:07
    Řípa mohl přidat čtvrtou branku. Domácí obrana si ho nepohlídala a hostujícímu hráči se otevřel prostor, puk ale následně namířil jen do výstroje píseckého brankáře.

49:50
    Hosté dokonávají obrat. Rána TOMÁŠE HOUDKA od modré zamířila k pravé tyči.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 7. Šperger (Strnad), 22. Strnad (Kameš) - 33. Seligr (Cartelli), 34. Ondrušek, 50. Houdek, 59. Kucharczyk (Cartelli)

IHC Králové Písek: Cikánek - Klement, Drtil, Růžička, Bernad, Semrád, Kameš, Makovský, Drtina, Polodna, Vlček, Sedláček, Slavík, Strnad, Kučera, R. Heřman, Čurda, Marek, Šperger, Markulinec, M Heřman.
    HC Olomouc: Kašík - Halazs, Vodný, Houdek, Řípa, Diviš, Švaňhal, Kucsera, Cartelli, Pekr, Selingr, Ondrušek, Hampl, Nedbálek, Staněk, Herman, Heža, Bartoň, Lhotský, Rác, Valenta, Kucharczyk.