Mladá Boleslav – Hr. Králové 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 0:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 5:2 (kon.)
Šumperk – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Písek – Olomouc 2:4 (kon.) | Beroun – Ústí n/L 3:5 (kon.)
Most – Jihlava 3:7 (kon.)
IHC Králové Písek
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
HC Olomouc
Sobota 06.10.2012, 17:301. liga (ČR)

56:04
    Kucharczyk (OLO) - 2 minuty, podražení. Šance pro Písecké.

51:40
    David Růžička (PIS) - 2 + 10 minut. Hosté si podruhé v dnešním utkání vyzkoušejí dvojnásobnou početní převahu.

50:42
    Tomáš Drtil (PIS) - 2 minuty, podražení.

48:51
    Martin Čurda (PIS) - 2 minuty, podražení. Přesilovka pro Moru.

38:55
    Robin Staněk (OLO) - 2 minuty, podražení. V závěru druhé části si zahrají domácí početní výhodu.

32:15
    Písek bude minutu ve třech. Josef Slavík se provinil hákováním.

31:15
    Stanislav Polodna (PIS) - 2 minuty, podražení. Početní výhoda pro hosty.

25:49
    Přesilová hra pro domácí. Hampl (OLO) - 2 minuty, sekání.

23:30
    Martin Heřman (PIS) - 2 minuty, sekání. Přesilovka pro Moru.

10:17
    Úvodní přesilovou hru v utkání si zahrají hosté. Martin Heřman (PIS) - 2 minuty, sekání.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 7. Šperger (Strnad), 22. Strnad (Kameš) - 33. Seligr (Cartelli), 34. Ondrušek, 50. Houdek, 59. Kucharczyk (Cartelli)

IHC Králové Písek: Cikánek - Klement, Drtil, Růžička, Bernad, Semrád, Kameš, Makovský, Drtina, Polodna, Vlček, Sedláček, Slavík, Strnad, Kučera, R. Heřman, Čurda, Marek, Šperger, Markulinec, M Heřman.
    HC Olomouc: Kašík - Halazs, Vodný, Houdek, Řípa, Diviš, Švaňhal, Kucsera, Cartelli, Pekr, Selingr, Ondrušek, Hampl, Nedbálek, Staněk, Herman, Heža, Bartoň, Lhotský, Rác, Valenta, Kucharczyk.