Trnava – Lipt. Mikuláš 4:3 (po s.n.) | Michalovce – Detva 4:2 (kon.) | Trebišov – Prešov 4:5 (kon.)
Prievidza – Bardejov 1:4 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 3:2 (po s.n.) | Senica – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HC Dukla Senica
5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 12.10.2012, 18:00 • ZŠ Senica • 1. liga (SR)

55:29
    Anton Pozník je vylúčený na dve minúty za sekanie, čo znamená presilovku o dvoch mužov pre Senicu.

54:55
    Hokejisti Považskej Bystrice sú potrestaní dvojminútovým trestom za veľa hráčov na ľade.

50:18
    Vylúčenie na strane Považskej Bystrice. Za hákovanie je vylúčený na dve minúty Marián Koleda.

44:20
    Vylúčenie na strane Senice. Martin Dubec je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

43:33
    Považská Bystrica dala gól!
    Hostia síce nevyužili presilovú hru, ale o minútu neskôr sa dočkali zníženia skóre. Autorom gólu je ANTON POZNÍK, asistenciu na góle majú Peter Kudlej a František Čičala.

40:40
    Vylúčenie na strane Senice. Ľubomír Škápik si odsedí dvojminútový trest za podrazenie.

39:45
    Senica dala gól!
    Autorom gólu je VLADMÍR LANTOŠ a asistenciu na presnom zásahu majú Michal Hreus a Jozef Salajka.

32:46
    Domáci tím využíva presilovú hru. Autorom gólu je JOZEF SALAJKA, bez asistencie.

30:50
    Vylúčenie na strane Považskej Bystrice. Slavomír Hriňa je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

27:03
    Domáci hokejisti ustáli ťažké minúty, ktoré odohrali v oslabení a po nich zvyšujú svoj náskok. Autorom gólu je FILIP SUROVKA, asistenciu na góle majú Martin Cibulka a Ondrej Janík.

23:53
    Dve sekundy pred návratom Michala Hreusa, je vylúčený ďalší domáci hráč. Martin Čunderlík si odchádza odpykať dvojminútový trest za hákovanie. Pre Považskú Bystricu to znamená dvojsekundovú presilovku o dvoch hráčov.

21:55
    Ďalšie vylúčenie na strane Senice. Za hákovanie odchádza na 2 minúty na trestnú lavicu Michal Hreus a v najbližších chvíľach bude pomer na ľade 3:4 v prospech hostí.

21:04
    Presilovka hostí napokon trvala len tri sekundy. Potom sa previnil Stanislav Valach, ktorý odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

21:01
    Vylúčenie na strane Senice. Marián Reissmüller odchádza druhýkrát v tomto zápase na trestnú lavicu. Počas najbližších dvoch minút si odsedí trest za krosček.

19:19
    Záhoráci v závere tretiny zvyšujú svoj náskok. Gól si pripísal na svoje konto ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ, asistenciu má na jeho presnom zásahu Martin Čunderlík.

14:55
    Vylúčenie na strane Považskej Bystrice. Na trestnú lavicu odchádza na 2 minúty Michal Kluka za nedovolené bránenie v hre.

07:24
    Vylúčenie na strane Senice. Marián Reissmüller je vylúčený na 2 minúty za podrazenie.

04:43
    Skóre zápasu otvára VLADIMÍR LANTOŠ, asistenciu na jeho presnom zásahu majú Michal Hreus a Martin Mikolášek.

Ján Kmeť

Branky a nahrávky: 5. Lantoš (Hreus, Mikolášek), 20. Vaškovič (Čunderlík), 28. Surovka (Cibulka, Janík), 33. Salajka , 40. Lantoš (Hreus, Salajka) - 44. Pozník (Kudlej, Čičala)

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Dubec, Surovka, Rajčák - Beťko, Cibulka, R. Vereš, Štetina
    HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Hriňa, Kocian, Valach, Kluka, M. Vereš, Čičala, Pozník, Koleda, Kudlej, Filo, Slávik, Bujdák, Lipták

Rozhodčí: Peter Stano - Martin Kuník, Martin Nosek