Mladá Boleslav – Ústí n/L 3:4 (po pr.) | Slavia – HC Plzeň 2:3 (po s.n.) | Zlín – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Pardubice – Jihlava 4:7 (kon.) | Sparta – Motor ČB 1:4 (kon.) | Vítkovice – HC Kladno 1:0 (kon.)
Liberec – HC Litvínov 0:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:7 (2:2, 0:3, 2:2)
HC Dukla Jihlava
Sobota 13.10.2012, 16:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Je po zápase. I v poslední třetině jsme viděli několik branek. Přesněji znovu dvě na každé straně a tři body si tak za vítězství 7:4 odváží Dukla Jihlava. Hezký zbytek sportem nabitého víkendu Vám přeje Marek Votke. (18:16:19)

60:00

59:59
    Vteřinu před koncem dostává Jan Škvor dvě minuty za sekání.

59:14
    Dukla právě vstřelila branku!

Poslední hřebíček do rakve v podobě sedmé branky přidal VOJTĚCH ZADRAŽIL. Vybojoval puk ve střední třetině a jeho střela doputovala až za brankovou čáru. Bez asistence.

58:59
    Ladislav Havlík nyní tvrdě pálil do Fučíka.

58:35
    Hra vysokou holí, čas se zastavil.

58:20
    Pardubice to zkusí se šesti hráči v poli!

58:00
    Dvě minuty do konce utkání, Pardubice ožily a usadily se v útočném pásmu.

56:55
    Pardubice právě vstřelily branku!

Pardubice nechtějí tak snadno vzdát a přichází snížení. JAN ŠKVOR přetavil v gól příhru od Ondry Starého. Asistence: Ondřej Starý.

56:16

Dukla Jihlava přidává nakonec pojistku v podobě šesté branky! Přihrávku Patrika Přidala na modré zpracoval MARTIN JÍCHA a jeho nahození skončílo až za zády Jirouta. Asistence: Patrik Přida, Martin Gregar.

55:34
    Nahození ze středního pásma kryje Fučík.

54:34
    Ofsajd domácích. Zhruba pět minut před koncem zápasu hosté cítí ve vzduchu tři body, nikam se příliš neženou a zápas dohrávají.

54:06
    Volný puk směřující k Jiroutovi stíhal Marek Vantuch, ale domácí obránce do toho pořádně šlápl a případné nebezpečí včas zažehnal.

53:52

53:12
    Pardubičtí s touto přesilovkou nezacházejí příliš šťastně, hru kontroluje s přehledem hostující Dukla.

52:42
    Tentokrát se úspěšně brání zase Jihlavští.

51:59

51:52
    Sedm vteřin se bude hrát čtyři na čtyři. Patrik Přidal dostává dvě minuty za hrubost.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 16. Vachutka (Moučka, Škvor), 14. Vachutka (Havel), 45. Moučka (Poulíček), 57. Škvor (Starý) - 19. Prokš (Horký, Pěška), 18. Kuchta (Střecha, Tobola P.), 25. Přidal, 35. Dundáček (Gregar, Horký), 40. Pěška (Střecha, Zadražil), 57. Jícha (Přidal, Gregar), 60. Zadražil

HC Dynamo Pardubice: Jirout (Jeschke) - Škvor, Pilný, Petira, Bureš, Havel, Chmelař, Vácha, Moučka, Robertson, Vachutka, Březina, Starý, Veselý, Havlík, Voženílek, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec.
    HC Dukla Jihlava: Fučík (Krejčík) - Tobola H., Kuchta, Zadražil, Gregar, Štěpán, Polívka, Vantuch, Pěška, Jícha, Vlček, Prokš, Dundáček, Tobola P., Žáček, Střecha, Přidal, Horký.

Rozhodčí: Stolín - Lučan, Svoboda