FC Vysočina Jihlava
2:2 (2:1)
FK Teplice
Úterý 23.10.2012, 15:00 • V Jiráskově ulici, Jihlava • Juniorská liga

Právě skončilo utkání, z nějž si oba celky odnáší po bodu. Nutno dodat, že tak trochu nezaslouženě, neboť domácí po většinu utkání dominovali. Fotbal se však hraje na góly a ty padly na obou stranách dva. Těšíme se u dalšího online přenosu z Jihlavy. (16:49:00)

90
    S chutí hrající Čajič vyslal do další šance Vošmika, tentokrát si Jihlavané poradili.

90
    Martin Vokoun se snažil vzít zodpovědnost na sebe, opět se však pouze utopil na obráncích soupeře.

90
    Dílo zla pro domácí mohlo být dokonáno. Gabčo se však své šance nejspíš zalekl a trefil jen boční síť.

89
    Dnešní utkání ukazuje, jak krutý fotbal dokáže být. Jihlavané měli celý druhý poločas herní převahu, dokonce výraznou. Přesto se ke gólovému slovu dostali hosté.

88
    Teplice právě vstřelily branku!
    ALDIN ČAJIČ se trefuje po přihrávce Vošmika, jenž se neukvapil a vyškolil jihlavskou obranu v čele s Rožníkem - 2:2!

85
    Kulhánek prodloužil hlavou na Špírka, jeho střelu si pohlídal Rožník. Hosté cítí, že je třeba zvýšit obrátky, pokud chtějí pomýšlet na odvoz aspoň bodu.

84
    Dvojstřídání na hostující straně.

83
    Kulhánek se zjevil před Rožníkem, tváří v tvář jihlavskému brankáři však selhal!

81
    Kodeš před Rožníkem - a klasický teplický scénář, tj. zdvižený praporek!

80
    Střídání domácích, hřiště opouští po spoustě sprintů zjevně unavený Kliment, nastupuje Přibyl.

78
    Koudelkova skákavá střela prověřila Lukáče.

77
    Roh Teplic vyboxoval Rožník.

77
    Střídání hostí, odešel Česlák, nastupuje Špírek.

73
    Z té však nic není, Šuta podklouzl a netrefil balon zrovna ideálně.

73
    Kosak "utancoval" dva obránce, narazil si s Urbánkem. A vybojoval standardku z hranice velkého vápna.

72
    Jihlavané zvýšili presink, s čímž mají hosté očividně velké problémy a jen se brání.

71
    Nad Jihlavou je temno, inverzní počasí na atraktivitě duelu příliš nepřidává.

68
    Jursovu přízemní střelu s přehledem kryje Rožník.

67
    Kliment se opřel vší silou do odraženého balonu, jeho projektil však vystrašil spíš pořadatele stojícího u rohového praporku.

65
    Hostující obrana se rozhodla udělat den otevřených dveří. Šance jako přes kopírák, tentokrát po ose Zeman-Kliment. Střelec však trefil jen boční síť. Neproměňování takových šancí by mohlo domácí na konci velmi mrzet.

64
    A další šance Vysočiny, tentokrát hlavička mimo.

63
    Kosak nádherně předložil balon Koudelkovi, Lukáč se opět vyznamenal. po následně odraženém míči byla Zemanova střela sražena na roh.

62
    Vokoun kličkoval... Až se na Kodešovi ukličkoval.

60
    Trávník je zřejmě velmi vlhký, hráči po něm chvílemi kloužou jak na ledě.

60
    Střídání v celku domácích, hřiště opustil v první půli velice aktivní Kavka, nahrazuje ho Štancl.

59
    Teplická standardka z 20 metrů, rozehrává Česlák... Přihrál Jursovi, jeho rána však trefila jen reklamní panel vedle jihlavské branky.

56
    Poprvé ve druhé části musel k zemi i Rožník, Jursova střela však šla těsně vedle.

55
    Hostující brankář zřejmě schytal ránu přímo do slabin. Au!

55
    Kosak ve vyložené šanci tváří v tvář Lukáčovi míří jen do připraveného hostujícího brankáře!

53
    Ve druhém poločase to zatím vypadá, že Jihlavané hodlají Lukáče pořádně rozchytat, všechny jím chycené míče přiletěly po nepodařeném centru.

51
    Typická "Klimenovka" - úprk po lajně, oběhnutí tří protihráčů... A centr do náruče brankáře.

49
    Kosak zezadu fauloval Soukupa, dle výkřiku to vypadalo, jako by mu zlomil nohu, protože však hráč stojí na nohou a hodlá pokračovat, tak zle to jistě nedopadlo.

48
    Slibnou šanci Česláka zastavuje zdvižený praporek asistenta kvůli ofsajdu.

47
    Kosak obloučkem vybídl Koudelku, první zákrok druhé půle si připsal Lukáč.

46

45
    Viděli jsme slušný první poločas, po němž zatím domácí vedou 2:1. Nutno dodat, že vzhledem k druhé části prvního poločasu vedou zaslouženě.

41
    Zeman přihrával rozpohybovanému Klimentovi, tuhle přihrávku by však doběhl jen Usain Bolt.

40
    Před Fadrným se jako blesk z čistého nebe zjevil Kodeš, domácí kapitán špičkou kopačky zachránil Jihlavu před tutovou šancí hostů.

39
    Kavka hledal z rohu Šutu, místo něj našel jen jednoho z Teplických.

37
    Žlutí se i na jihlavské straně, kartonek viděl mladík Kliment.

36
    Kavka s Urbánkem si v rohu přihráli na metr tak lajdácky, že by za to měli klikovat! Z jihlavské šance není nic.

32
    Shkreta skosil soupeře jako zemědělec s 50letou praxí a po zásluze obdržel žlutou kartu!

31
    Přetažený centr na Bubeníčka končí po hlavičce zmiňovaného hráče v "koši" gólmana Rožníka.

30
    Čajič střílí jen do jednoho z beků Vysočiny. Roh.

23
    Kavkovu "centr-střelu" vyráží brankář Lukáč.

27
    Hostující Šalda obdržel žlutou kartu.

26
    Sledujeme oboustranně velice atraktivní podívanou, které chybí snad jen víc branek.

25
    I hosté si vytváří dobrou příležitost, jihlavská obrana je však zatím pevná.

21
    Nabuzený Kosak piluje levou stranu hřiště po vzoru Václava Pilaře. Nahoru, dolů, nahoru, dolů...

20
    Jihlava právě vstřelila branku!
    JAN KOSAK se po Koudelkově prohození "českou uličkou" nemýlí - 2:1 pro Jihlavu!

19
    Dvojí paráda Koudelky. Nejdříve před Kavkou zachraňoval Bubeníček, z druhé nahrávky Kosakovi padá gól!

17
    Hosté jsou opticky mírně aktivnější, více se tlačí dopředu.

15
    Po parádní kolmici se v šanci ocitl Česlák, radost mu utnul hvizd rozhodčího pro ofsajdové postavení.

14
    Jursova polostřela byla lahůdkou pro gólmana Rožníka.

14
    Standardní situace Teplic ze zhruba 18 metrů, k exekuci se staví Jursa.

13
    Kavka s Masopustem vybojovali rohový kop pro domácí. Rozehráli nakrátko... Tepličtí však pokračování akce nedovolili.

11
    Po nudnější úvodní pasáži utkání vidíme ofenzivně laděné utkání, zápas dostává správné grády!

10
    DANIEL KAVKA z následného protiútoku srovnává skóre! To byl opravdu fofr!

9
    KAREL KODEŠ trefuje odražený míč a hosté se ujímají vedení!

8
    Dva teplické rohy odvrací domácí obránci jen do zámezí.

6
    Série nepřesností na obou stranách, finální přihrávka zatím vázne.

2
    Aktivní Kliment znovu utekl po lajně, jeho centr se odrazil od bránícího hráče nejprve k Šutovi, pak ke Kosakovi, ale nic z toho domácí nevytěžili.

1
    Prví náznak šance domácích - Šuta přihrával Klimentovi, ten byl však až příliš rychlý, takž ho zastavil praporek asistenta na pomezí.

1

Hráči obou celků nastupují na trávník. Domácí v tradiční žluté kombinaci, hosté ve sněhobílých dresech.

Dobrý den, vítejte u online přenosu 13. kola juniorské ligy mezi domácím celkem FC Vysočina Jihlava a hostujícím FK Teplice. V Jihlavě panuje chladné počasí, kolem 10°C. Utkání začne za zhruba 10 minut.