Úterý 23.10.2012, 15:00 • V Jiráskově ulici, Jihlava • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

13 Dalibor Rožník (G), 4 Jan Vonásek, 5 Martin Vokoun, 7 Jan Urbánek, 8 Alois Zeman, 9 Radim Šuta, 11 Daniel Kavka, 12 Jan Koudelka, 14 Jiří Fadrný (C), 17 Jan Kliment, 19 Jan Kosak - střídající hráči: 6 Martin Štancl, 10 Ondřej Přibyl, 1 Martin Matiášek
    FK Teplice:
    21 Patrik Lukáč (G), 2 Jakub Polák, 3 Petr Karel, 4 Melsen Shkreta, 5 Tomáš Bubeníček, 6 Pavel Soukup, 7 Tomáš Jursa, 8 Karel Kodeš, 10 Tomáš Česlák, 14 Aldin Čajič, 15 Petr Šalda (C) - střídající hráči: 12 Lukáš Gabčo, 17 Miroslav Špírek, 18 Martin Kulhánek, 20 Robert Vošmik, 1 Přemysl Lipš
    Rozhodčí: .
    Jan Kalenda - AR1 Lucie Ratajová - AR2 Milan Reich

Dobrý den, vítejte u online přenosu 13. kola juniorské ligy mezi domácím celkem FC Vysočina Jihlava a hostujícím FK Teplice. V Jihlavě panuje chladné počasí, kolem 10°C. Utkání začne za zhruba 10 minut.

Hráči obou celků nastupují na trávník. Domácí v tradiční žluté kombinaci, hosté ve sněhobílých dresech.

1

1
    Prví náznak šance domácích - Šuta přihrával Klimentovi, ten byl však až příliš rychlý, takž ho zastavil praporek asistenta na pomezí.

2
    Aktivní Kliment znovu utekl po lajně, jeho centr se odrazil od bránícího hráče nejprve k Šutovi, pak ke Kosakovi, ale nic z toho domácí nevytěžili.

6
    Série nepřesností na obou stranách, finální přihrávka zatím vázne.

8
    Dva teplické rohy odvrací domácí obránci jen do zámezí.

9
    Teplice právě vstřelily branku!
    KAREL KODEŠ trefuje odražený míč a hosté se ujímají vedení!

10
    Jihlava právě vstřelila branku!
    DANIEL KAVKA z následného protiútoku srovnává skóre! To byl opravdu fofr!

11
    Po nudnější úvodní pasáži utkání vidíme ofenzivně laděné utkání, zápas dostává správné grády!

13
    Kavka s Masopustem vybojovali rohový kop pro domácí. Rozehráli nakrátko... Tepličtí však pokračování akce nedovolili.

14
    Standardní situace Teplic ze zhruba 18 metrů, k exekuci se staví Jursa.

14
    Jursova polostřela byla lahůdkou pro gólmana Rožníka.

15
    Po parádní kolmici se v šanci ocitl Česlák, radost mu utnul hvizd rozhodčího pro ofsajdové postavení.

17
    Hosté jsou opticky mírně aktivnější, více se tlačí dopředu.

19
    Dvojí paráda Koudelky. Nejdříve před Kavkou zachraňoval Bubeníček, z druhé nahrávky Kosakovi padá gól!

20
    JAN KOSAK se po Koudelkově prohození "českou uličkou" nemýlí - 2:1 pro Jihlavu!

21
    Nabuzený Kosak piluje levou stranu hřiště po vzoru Václava Pilaře. Nahoru, dolů, nahoru, dolů...

25
    I hosté si vytváří dobrou příležitost, jihlavská obrana je však zatím pevná.

26
    Sledujeme oboustranně velice atraktivní podívanou, které chybí snad jen víc branek.

27
    Hostující Šalda obdržel žlutou kartu.

23
    Kavkovu "centr-střelu" vyráží brankář Lukáč.

30
    Čajič střílí jen do jednoho z beků Vysočiny. Roh.

31
    Přetažený centr na Bubeníčka končí po hlavičce zmiňovaného hráče v "koši" gólmana Rožníka.

32
    Shkreta skosil soupeře jako zemědělec s 50letou praxí a po zásluze obdržel žlutou kartu!

36
    Kavka s Urbánkem si v rohu přihráli na metr tak lajdácky, že by za to měli klikovat! Z jihlavské šance není nic.

37
    Žlutí se i na jihlavské straně, kartonek viděl mladík Kliment.

39
    Kavka hledal z rohu Šutu, místo něj našel jen jednoho z Teplických.

40
    Před Fadrným se jako blesk z čistého nebe zjevil Kodeš, domácí kapitán špičkou kopačky zachránil Jihlavu před tutovou šancí hostů.

41
    Zeman přihrával rozpohybovanému Klimentovi, tuhle přihrávku by však doběhl jen Usain Bolt.

45
    Viděli jsme slušný první poločas, po němž zatím domácí vedou 2:1. Nutno dodat, že vzhledem k druhé části prvního poločasu vedou zaslouženě.

46

47
    Kosak obloučkem vybídl Koudelku, první zákrok druhé půle si připsal Lukáč.

48
    Slibnou šanci Česláka zastavuje zdvižený praporek asistenta kvůli ofsajdu.

49
    Kosak zezadu fauloval Soukupa, dle výkřiku to vypadalo, jako by mu zlomil nohu, protože však hráč stojí na nohou a hodlá pokračovat, tak zle to jistě nedopadlo.

51
    Typická "Klimenovka" - úprk po lajně, oběhnutí tří protihráčů... A centr do náruče brankáře.

53
    Ve druhém poločase to zatím vypadá, že Jihlavané hodlají Lukáče pořádně rozchytat, všechny jím chycené míče přiletěly po nepodařeném centru.

55
    Kosak ve vyložené šanci tváří v tvář Lukáčovi míří jen do připraveného hostujícího brankáře!

55
    Hostující brankář zřejmě schytal ránu přímo do slabin. Au!

56
    Poprvé ve druhé části musel k zemi i Rožník, Jursova střela však šla těsně vedle.

59
    Teplická standardka z 20 metrů, rozehrává Česlák... Přihrál Jursovi, jeho rána však trefila jen reklamní panel vedle jihlavské branky.

60
    Střídání v celku domácích, hřiště opustil v první půli velice aktivní Kavka, nahrazuje ho Štancl.

60
    Trávník je zřejmě velmi vlhký, hráči po něm chvílemi kloužou jak na ledě.

62
    Vokoun kličkoval... Až se na Kodešovi ukličkoval.

63
    Kosak nádherně předložil balon Koudelkovi, Lukáč se opět vyznamenal. po následně odraženém míči byla Zemanova střela sražena na roh.

64
    A další šance Vysočiny, tentokrát hlavička mimo.

65
    Hostující obrana se rozhodla udělat den otevřených dveří. Šance jako přes kopírák, tentokrát po ose Zeman-Kliment. Střelec však trefil jen boční síť. Neproměňování takových šancí by mohlo domácí na konci velmi mrzet.

67
    Kliment se opřel vší silou do odraženého balonu, jeho projektil však vystrašil spíš pořadatele stojícího u rohového praporku.

68
    Jursovu přízemní střelu s přehledem kryje Rožník.

71
    Nad Jihlavou je temno, inverzní počasí na atraktivitě duelu příliš nepřidává.

72
    Jihlavané zvýšili presink, s čímž mají hosté očividně velké problémy a jen se brání.

73
    Kosak "utancoval" dva obránce, narazil si s Urbánkem. A vybojoval standardku z hranice velkého vápna.

73
    Z té však nic není, Šuta podklouzl a netrefil balon zrovna ideálně.

77
    Střídání hostí, odešel Česlák, nastupuje Špírek.

77
    Roh Teplic vyboxoval Rožník.

78
    Koudelkova skákavá střela prověřila Lukáče.

80
    Střídání domácích, hřiště opouští po spoustě sprintů zjevně unavený Kliment, nastupuje Přibyl.

81
    Kodeš před Rožníkem - a klasický teplický scénář, tj. zdvižený praporek!

83
    Kulhánek se zjevil před Rožníkem, tváří v tvář jihlavskému brankáři však selhal!

84
    Dvojstřídání na hostující straně.

85
    Kulhánek prodloužil hlavou na Špírka, jeho střelu si pohlídal Rožník. Hosté cítí, že je třeba zvýšit obrátky, pokud chtějí pomýšlet na odvoz aspoň bodu.

88
    ALDIN ČAJIČ se trefuje po přihrávce Vošmika, jenž se neukvapil a vyškolil jihlavskou obranu v čele s Rožníkem - 2:2!

89
    Dnešní utkání ukazuje, jak krutý fotbal dokáže být. Jihlavané měli celý druhý poločas herní převahu, dokonce výraznou. Přesto se ke gólovému slovu dostali hosté.

90
    Dílo zla pro domácí mohlo být dokonáno. Gabčo se však své šance nejspíš zalekl a trefil jen boční síť.

90
    Martin Vokoun se snažil vzít zodpovědnost na sebe, opět se však pouze utopil na obráncích soupeře.

90
    S chutí hrající Čajič vyslal do další šance Vošmika, tentokrát si Jihlavané poradili.

Právě skončilo utkání, z nějž si oba celky odnáší po bodu. Nutno dodat, že tak trochu nezaslouženě, neboť domácí po většinu utkání dominovali. Fotbal se však hraje na góly a ty padly na obou stranách dva. Těšíme se u dalšího online přenosu z Jihlavy. (16:49:00)