Slavia – HC Plzeň 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:7 (kon.)
HC Kometa Brno
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Královští lvi Hradec Králové
Neděle 28.10.2012, 12:00 • KAJOT ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu

53:44
    Toto je pro Hradec špatné. Za podražení je totiž vyloučen František Hnik.

47:45
    Dufek znovu v akci, nyní si vynutil faul. Podrazil jej hostující Adam Čech a Kometa si zahraje přesilovku.

45:08
    Za držení je vyloučen domácí Lukáš Jirůšek.

39:10
    Po této akci vznikla drobná potyčka. Hostující Martin Hejna je vyloučen za hrubost a domácí Jakub Čejka za sekání. Hraje se ve čtyřech.

34:16
    Přesilovou hru si opět zahraje Brno. Za napadení je na dvě minuty vyloučen David Malík.

31:41
    Hosté budou hrát ve čtyřech proti třem. Za podražení je totiž vyloučen Filip Dvořák.

30:41
    Další vyloučení na obou stranách. Domácí Jirůšek a hostující Bureš jsou vyloučeni za držení.

26:46
    Což ale netrvá dlouho. Za sekání je totiž vyloučen další z hostí, Martin Hejna.

24:43
    To se ale asi změní. Za podražení je totiž vyloučen hostující Nicolas Bureš.

21:30
    Ve stejném čase je na trestnou lavici poslán domácí bek Lukáš Gotthard. Potrestán je na dvě plus dvě minuty za hrubost. V oslabení však budou domácí jen dvě minuty, dvouminutový trest totiž obdržel i Malík.

16:04
    Příliš důrazně si dle sudího počínal u mantinelu domácí Robert Havlát a je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

12:45
    Poprvé v zápase se bude vylučovat na straně hostí. Za faul loktem si dvě minuty odsedí David Malík.

01:17
    Hosté si zahrají přesilovku. Za napadení je totiž vyloučen domácí Filip Dvořák.

David Nekvinda

Branky a nahrávky: 8. Horký (Hasoň, Dufek), 52. Dvořák (Šnajnar) - 60. Chalupa (Hofman)

HC Kometa Brno: Slavíček (Dostál) - Jirůšek, Zukal, Mikyska, Kratochvíl, Šnajnar (C), Gotthard, Sedláček - Dvořák, Havlát, Kališ, Heinrich, Hasoň, Škvrně, Čejka, Horký, Dufek, Šmída, Hroudný
    Královští lvi Hradec Králové: Chour (Petr) - Čech, Brádler, Veselý, Luštinec, Píč, Fanderlík, Bureš - Matouš, Krejčík, Hronek, Zahradník (C), Martinec, Malík, Hejna, Hnik, Hofman, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík

Rozhodčí: Mech - Bernard, Šustr