Jekatěrinburg – Čerepovec 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 3:4 (po s.n.) | Magnitogorsk – Minsk 7:2 (kon.)
Ufa – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Jaroslavl 1:2 (po s.n.) | Kazaň – Mytišči 3:1 (kon.)
Petrohrad – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 3:1 (kon.) | Lev – Novokuzněck 2:3 (po pr.)
HC Slovan – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Lev – Novokuzněck 2:3 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
Amur Chabarovsk
Pondělí 29.10.2012, 19:00KHL

Je dobojováno! Slovan zvládl třetí třetinu takticky lépe a po zásluze vítězí. Amur mu však dnes byl rovnocenným soupeřem, rozhodla první třetina, ve které snad hosté byli ještě v letadle. (21:11:40)

60:00

59:23
    Amur to zkouší ještě v šesti, hosté jsou nastěhováni před Konrádem.

59:04
    Oddechový čas pro hosty.

58:55
    Hudáček mohl ještě navýšit, proti Muryginovi však neuspěl.

58:06
    Slovan právě vstřelil branku!
    Je nejspíše rozhodnuto, domácí střílí v závěru třetí třetiny důležitý gól. Lipianský vybídl do úniku MICHAELA MIKLÍKA, který uklidňuje domácí tým. Asistence: Ján Lipiansky a Michal Vondrka.

56:37
    Ozhiganov od modré pálí jen do betonů Konráda.

56:32
    Konflikt se nakonec obešel bez vylučování, teď je hra přerušena pro icing domácích.

55:57
    Po šanci Daňa, který proti hostujícímu gólmanovi neuspěl, se na ledě strhla další potyčka.

55:25
    Kytnár našel Šatana, jeho pokus končí na pozorném Muryginovi. Hostům čas rychle utíká.

55:09
    Tarasov se k puku dostal znovu a opět zatopil domácím. Konrád je však klidný a svůj tým drží.

54:39
    Tarasov se svou střelou neuspěl, minul branku domácích.

53:14
    Hosté se snaží dostat do tempa, to však Slovan zatím kouskuje a snaží se držet puk daleko od svého gólmana.

51:59
    Velká šance Slovanu. Šatan nahrál Višňovskému, který z kruhu pro vhazování těsně míjí levou tyčku hostující brány. Chybělo doopravdy málo a Murygin se natahoval marně.

51:12
    Oba kohouti inkasují 2+2 minuty za hrubost, hraje se pět na pět.

51:12
    Je tu bitka! Šťastný se rozhodl oplácet za napadení domácího gólmana a dostal se do křížku s hostujícím Buturlinem. Úspěšný je domácí bijec, což se divákům líbí!

51:12
    Vyprodanou arénu mohl utlumit Litovčenko. Dostal se s pukem až před Konráda a jen s dávkou smůly ho nepřekonal.

50:00
    Dnešní utkání je v Bratislavě vyprodané, přihlíží mu 10 055 diváků!

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 8. Sekera (Kukumberg), 15. Lipianský (Sekera), 16. Olvecký, 59. Miklík (Lipiansky , Vondrka) - 26. Loginov (tarasov), 29. Pyorala (Hytonen)

HC Slovan Bratislava: Konrád - Višňovský, Štajnoch, Sekera, Sigalet, Švarný, Boumedienne, T. Mikúš, Luža - Šatan, Bližňák, Hudáček - Vondrka, Lipiansky, Miklík - Ölvecký, Šťastný, Daňo - Bakoš, Kytnár, Kukumberg.
    Amur Chabarovsk: Murygin - Ozhiganov, Osipov, Loginov, Piganovič, Peretjagin, Korovkin - Pjorala, Hytonen, Petružálek - Stepanov, Fisenko, Tarasov - Junkov, Korotkov, Shitikov - Buturlin, Litovčenko, Lugin.

Rozhodčí: Vasiljev, Kiselyev, Gordenko, Tomilov