Jekatěrinburg – Čerepovec 1:2 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 3:4 (po s.n.) | Magnitogorsk – Minsk 7:2 (kon.)
Ufa – N.Novgorod 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Jaroslavl 1:2 (po s.n.) | Kazaň – Mytišči 3:1 (kon.)
Petrohrad – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Riga 3:1 (kon.) | Lev – Novokuzněck 2:3 (po pr.)
HC Slovan – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Lev – Novokuzněck 2:3 (po pr.)
SKA Petrohrad
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Spartak Moskva
Pondělí 29.10.2012, 16:30KHL

Já se s Vámi dnes loučím. Přeji příjemný zbytek pondělí a někdy zase u onlajnů z KHL na počtenou! (18:42:29)

Petrohrad ve třetí třetině žádné drama nepřipustil. Domácí soupeře do šancí nepouštěli a sami přidali pět minut před koncem svou čtvrtou branku, když se pohotovou tečí prosadil Kučerjavenko. SKA se tak po dvou porážkách vrací na vítěznou vlnu, naopak Spartak pokračuje ve svých nevýrazných výkonech z této sezóny.

Střely na branku ve třetí třetině - 6:3, celkem 29:24.

60:00

59:45
    Ještě jedna nebezpečná střela, kterou vyrazil Bobrovskij.

59:26
    Domácí příznivci už slaví.

59:01
    Poslední minuta utkání.

58:37
    Z ničeho nic se před Bobrovského dostal Medvěděv. Domácího gólmana překonat nedokázal.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a s největší pravděpodobností i celého utkání.

57:20
    O vítězi utkání je rozhodnuto. Petrohrad dohrává s kotoučem na svých holích.

56:13
    Velkou šanci měl Kovalčuk. Najížděl sám na Borisova, ale hostující gólman ho vychytal.

54:42
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Ukázkově sehraná situace po buly. ALEXANDER KUČERJAVENKO vyhrál vhazování na Alexandrova, který okamžitě vypálil od modré a právě Kučerjavenko kotouč ze vzduchu tečoval za záda hostujícího gólmana. Asistence: Jurij Alexandrov.

54:36
    Zakázané uvolnění moskevského celku. To domácím plně vyhovuje.

54:03
    Na ledové ploše zůstal ležet hostující Radivojevič. Na střídačku se dostal jen s pomocí spoluhráčů. Vylučovat se ale nebude.

53:30
    Hosté se velmi těžko prosazují přes hráz, kterou Petrohrad vystavěl ve středním pásmu.

52:30
    Domácí stále v klidu hájí svůj náskok. Spartak Bobrovského prakticky neohrožuje.

50:39
    Pervyšin pálil těsně vedle hostující brány.

49:08
    Po Kovalčukově akci pálil na již ležícího Borisova Kalinin a po něm také Mårtensson. Ani v jednom případě puk v brance neskončil. Velké štěstí pro Spartak.

48:31
    Domácí se snaží držet hru co nejdále od své branky, aby nedávali Spartaku možnosti ke snížení.

47:07
    Makarov dvakrát v dobré pozici. Poprvé jeho přihrávka před odkrytou bránu neprošla, ve druhém případě situaci zbrzdil a hosté se pak už snadno ubránili.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 11. Mårtensson (Thoresen), 15. Mårtensson (Thoresen, Burdasov), 36. Kovalčuk (Thoresen, Mårtensson), 55. Kučerjavenko (Alexandrov) - 38. Bušujev (Michailov)

SKA Petrohrad: Bobrovskij (Ježov) - Alexandrov, Dallman, Kalinin, Čudinov, Semjonov, Vorobjov, Serkin, Pervyšin - Tarasenko, Tichonov, Kovalčuk - Něprjajev, Mårtensson, Thoresen - Monachov, Burdasov, Artjuchin - Kučerjavenko, Makarov, Klimenko.
    Spartak Moskva: Borisov (Jachin) - Morrisonn, Ščitov, Bodrov, Nakládal, Šefer, Mamkin, Želdakov - Lewandowski, Junkov, Radivojevič - Růžička, Gubin, Petrov - Nikoncev, Žukov, Medvěděv - Michailov, Bušujev, Ankudinov - Chochlačjov.

Rozhodčí: Odinš, Romaško - Goljak, Dedjulja