Ajax – Arnhem 0:2 (kon.) | Willem II – Utrecht 1:5 (kon.) | Eindhoven – Heracles 4:0 (kon.)
Willem II Tilburg
1:5 (1:2)
FC Utrecht
Sobota 03.11.2012, 19:45Nizozemská Eredivisie

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:38:06)

Ačkoli mohl pro dnešní zápas vypadat pro domácí fanoušky ještě velmi nadějně v 38. minutě, kdy byl ještě stav vyrovnaný a obraz hry také lepší pro domácí, tak nakonec se projevil kvalitový rozdíl obou klubů a hosté vyhráli vysoko 5:1.

90
    Rozhodčí Blom bude nastavovat pouze jedinou minutu.

89
    Utrecht nepolevuje v útočení a pořád hraje naplno.

88
    Ve druhé půli už jsme viděli také tři branky, stejně jako v prvním poločase, ale tentokráte padly všechny do jedné sítě.

85
    Trávník opouští Adam Sarota z Utrechtu a nahrazuje jej Bob Schepers.

83
    Žlutou kartu dostal Virgil Misidjan.

84
    Utrecht právě vstřelil branku!
    Na začátku 84. minuty zvyšují hosté už na 5:1 po trefě JACOBA MULENGY.

82
    Hosté dohrávají zápas útočně laděni.

80
    Dalším střídaným je hostující Nana Kwasi Asare, jehož nahrazuje Yoshiaki Takagi.

78
    Ricardo Ippel opouští trávník a nahrazuje jej Niek Vossebelt.

77
    Domácí už působí dost odevzdaným dojmem, není divu, vždyť si dnes sotva vystřelili na bránu a prohrávají již o tři branky.

75
    Po krásné kombinaci zvyšuje vedení hostujícího celku znovu ALEXANDR GERNDT. Přihrával Thomas Oar.

73
    Hosté pokračují v náporu.

71
    Hráči Willemu teď donutili Meula vyběhnout a zasahovat.

70
    Hřiště opouští Philipp Haastrup a přichází Sofan Akouli.

69
    Obraz hry se trochu vrátil do poloviny první půle, kdy si převážně hosté přihrávali na vlastní polovině.

67
    Hosté už nikam nespěchají a očividně se snaží hlavně neudělat chybu.

Dušan Šitner

Branky: 38. Mulenga (vla.) - 13. Van Der Gun, 44. Mulenga, 63. Gerndt, 75. Gerndt, 84. Mulenga

Karty:   12. Haastrup (WLM), 83. Misidjan (WLM)

Willem II Tilburg: Meul – Van Buuren, Haastrup (70. Akouli), Peters, Piqué – Ippel (79. Vossebelt), Hocher, Mulder – Snijders, Brands, Podevijn (51. Misidjan).
    FC Utrecht: Ruiter - Asare (80. Takagi), Bulthuis, Kali, Mulenga, Oar, Sarota (85. Schepers), Van der Gun (46. Gerndt), Van der Hoorn, Van der Maarel, Wuytens.

Rozhodčí: Kevin Blom