Manchester Utd. – Arsenal 2:1 (kon.) | Fulham – Everton 2:2 (kon.) | Norwich – Stoke 1:0 (kon.)
Sunderland – Aston Villa 0:1 (kon.) | Swansea – Chelsea 1:1 (kon.) | Tottenham – Wigan 0:1 (kon.)
West Ham – Manchester City 0:0 (kon.)
Fulham FC
2:2 (1:0)
Everton FC
Sobota 03.11.2012, 16:00 • Craven Cottage, London • Anglická Premier League

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou! (17:54:22)

Velmi zajímavé utkání 10. kola anglické Premier League mezi Fulhamem a Evertonem končí smírně 2:2. Domácí poslal již v sedmé minutě do vedení z přímého kopu Ruiz Gonzalez. Po změně stran přišla ale One Man Show belgického forvarda Marouana Fellainiho, který dvěma brankami otočil utkání. V poslední minutě ale srovnal Steve Sidwell a oba celky si tak připíší do tabulky po bodu.

90+3
    Roh také pro hosty, rozehraje ho Leighton Baines.

90+2
    Rohový kop domácích.

90+1
    V dnešním utkání se budou nastavovat 3 minuty.

90
    Fulham právě vstřelil branku!
    Centr z pravé strany se od Berbatova odrazil až k na zadní tyči volnému STEVU SIDWELLOVI, který v poslední minutě srovnává na 2:2!

89
    Hosté střídají, ze hry odchází Nikica Jelavić, místo něj naskakuje Distin.

88
    Pienaar vybídl k samostatnému úniku Naismithe, který ale zaváhal a Schwarzer dokázal udržet domácí ještě ve hře!

88
    Berbatov se neprosadil.

87
    Bainesova střela mířila vedle.

86
    Fellainiho ránu vytěsňuje Schwarzer na rohový kop!

84
    Žlutou kartou potrestán hostující Leon Osman.

83
    Fellainiho tečovaná střela skončila na tyči! Následná dorážka Naismithe nebyla důrazná.