Bardejov – Michalovce 1:0 (kon.) | Šaľa – Dubnica 1:3 (kon.) | L. Mikuláš – Ružiná 1:1 (kon.)
Šamorín – Dolný Kubín 2:0 (kon.) | Podbrezová – Senec 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – R. Sobota 3:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
2:0 (1:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Sobota 03.11.2012, 13:30MONACObet liga

Skončil sa duel v ktorm dali domáci dva góly, ktoré rozhodli o viťazovi. Aj napriek tomu, že hostia hrali v druhom polčase lepšie a boli častejšie pred domácou bránou. Domáci sa nevzdali a dokázali súpera doraziť druhým gólom. Ďakujeme za pozornosť a prijemný zvyšok dňa. Do čítania priatelia. (15:21:27)

Ležaič dnes skončil, vystriedal ho Čermák Tomáš.

90
    šesdesiat sekúnd sa bude hrať v nadstavenom čase.

86
    Stretnutie sa už iba dohárva, šance na jednej i druhej strane nepribúdajú a domáci si bránia dvojgólový náskok ateraz by si zaslúžil trest MARUŠÍN, ktorý netrafil prázdnu bránu hostí z päťky.

84
    Duel sa blíži do finále, v ktorom v druhom polčase ako tvrdí Ladislav Molnár na lavičke hostí, "hráme na jednu bránu a prehrávame 2:0 je toto možné?"

83
    V domácom mužstve sa hotuje striedanie, z hry odide Borbely, ktorý práve teraz zakončoval a lopta skončila tesne vedľa brány. Strieda ho KUČERA

78
    Pončák a jeho faul, ktorý nebol odmenený žltou kartou.

75
    Hostia a tréner Ladislav Molnár striedajú z hry stiahli neviditeľného Brčáka, ktorého nahradil Maliňák David.

73
    Juraj KUBA pre dnešok v stretnutí končí, nahradil ho Vaško Peter.

71
    Hostia boli v druhom polčase =red bránou domácich, no domáci sa vymanili z trvajúceho tlaku a dávajú druhý gól. Ja napíšem, že bol nádherný a dal ho Tomáš MARUŠÍN.

65
    Hrá sa na domácej polovičke, hostia sú častejšie pri lopte, tentkrát dobrý zákrok zákrok Penteka.

63
    V druhom polčase majú viac z hry hostia, domáci sú im však viac ako vyrovnaným partnerom. Citia to aj fanúšikoviam, ktorí povzbudzujú domáce mužstvo.

62
    Akosi mi hapruje počítať, napíšem, odošlem a informácia sa mi nezobrazí...

53
    Mezovský na päťke dokázal upratať loptu pred dobiedzajúcimi hosťami na rohový kop, ale všetkým "zatrnulo" keď poslal loptu tesne vedľa lavej tyči, našťastie.

51
    Pončák, ktorý si vyžiadal ošetrenie na trávniku sa vrátil späť do hry a v hre pokračuje.

48
    Hostia začali lepšie, sú agresívnejší a tlačia sa pred bránu domáceho mužstva, ktorého hráči sa nikde neponáhľajú majú jeden gól navrch.

47
    Čas už ukrajuje sekundy druhého polčasu do ktorého nastúpili obe mužstvá bez zmien.

46
    Začal druhý polčas.

Futbalové dianie na trávniu vyzerá opticky celkom slušne. Domáci si v prvom polčase vypracovali tri šance po ktorých sa mohol výsledok v prvom polčase prepisovať. Do brány sa dostala lopta až po Španikovej šanci. Hostia aj keď sa dostali na dostrel brány domáceho brankára neohrozili. V šestnástke a k jednej strele sa dostali až v samom závere, kde Chovanec nedokázal zakončiť podľa predstáv.