PSG – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Troyes – Montpellier 1:1 (kon.) | Évian TG – Lille 0:2 (kon.)
Nice – Nancy 2:1 (kon.) | Rennes – Remeš 1:0 (kon.) | Valenciennes – Sochaux 3:1 (kon.)
OGC Nice
2:1 (1:1)
AS Nancy-Lorraine
Sobota 03.11.2012, 20:00 • Stade Municipal du Ray, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tímto se s vámi loučím a přeji dobrou noc. (21:55:07)

Zápas končí zaslouženým vítězství Nice, které se ale na tento výsledek velmi nadřelo, když Nancy dlouho svému soupeři odolávalo, ale nakonec přeci jen prohrálo.

90+4
    U míče jsou stále hráči Nice a jejich soupeř už vypadá velmi odevzdaně.

90+2
    Nice drží míč daleko od své branky a vytváří si i šance. Jednu takovou teď zahodil Bauthéac, když poslal míč až na tribunu.

90
    Rozhodčí nastavuje v rámci dnešního utkání 5 minut.

90
    Sané obdržel žlutou kartu za tvrdý zákrok na středu hřiště.

88
    Hostům se nedaří dostat k míči a tak některé jejich zákroky jsou možná až za hranicí regulérnosti.

85
    Domácí se určitě v následujících minutách nikam hrnout nebudou a budou spíše držet čas.

84
    Poslední střídání domácích, ze hry odchází Eysseric a přichází Abriel.

82
    Nice právě vstřelilo branku!
    Domácí se dočkali a dostávají se znova do vedení! Jeremy Pied se krásně uvolnil před vápnem a adresoval přesnou přihrávku na ERICA BAUTHÉACE, který si míč mírně předkopl a posléze tvrdou střelou poslal k pravé tyči.

81
    Kolodziejczak dostal žlutou kartu, když faulem zastavil protiútok Nancy.

78
    Další šance Nice! Tentokrát se ke střele dostal z hranice velkého vápna Pied, ale jeho pokus skončil v náručí brankáře.

76
    Kolodziejczak poslal do vápna Nancy dobrý míč, na který si naskočil Eysseric, ale N'Dy Assembého nepřekonal.

74
    Traoré měl dost možností komu přihrát, ale nakonec vše vzal na sebe a vyslal dalekonosnou střelu, která šla těsně nad branku.

72
    Nice ovládá poslední minuty hry, ale chvílemi se zdá, jako by domácím docházeli síly, jelikož jejich tlak není tak velký jak na začátku poločasu.

69
    Digard vybídl Bauthéace do střelecké příležitosti, ale ten s šancí nenaložil dobře a míč poslal vedle branky.