Manchester Utd. – Arsenal 2:1 (kon.) | Fulham – Everton 2:2 (kon.) | Norwich – Stoke 1:0 (kon.)
Sunderland – Aston Villa 0:1 (kon.) | Swansea – Chelsea 1:1 (kon.) | Tottenham – Wigan 0:1 (kon.)
West Ham – Manchester City 0:0 (kon.)
Manchester United
2:1 (1:0)
Arsenal FC
Sobota 03.11.2012, 13:45 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League

Sudí Dean dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Manchester United poráží Arsenal FC v poměru 2:1. O úvodní branku se postaral již ve třetí minutě van Persie a poslal svůj tým do brzkého vedení. Manchester United hrál s lehkostí a dokázal si vypracovat spoustu slibných šancí, které likvidoval skvělý Mannone. V šedesáté sedmé minutě udeřil Manchester United znovu, tentokrát hlavičkoval k tyči Evra. Hosté pak museli dohrát posledních dvacet minut pouze v deseti hráčích a zvládli to v naprosté pohodě. Blížil se konec utkání a přesnou trefou smazal čisté konto De Geovi aktivní Cazorla, jenž se prosadil parádní střelou do levého rohu. Arsenal nedokázal celý zápas vystřelit ani jednou na branku, podařilo se to až v poslední minutě a o tuto střelu se postaral právě Cazorla. United si na své konto připisují tři body a v tabulce se posouvají na první příčku. Děkuji Vám za pozornost. (15:53:48)

90+4
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Výstavní gól si nechal jako třešničku na závěr SANTI CAZORLA. Nejprve obešel tři protihráče, připravil si míč na střelu a jedovatou střelou snižuje skóre na 2:1.

90+4
    Právě se rozběhla poslední minuta nastaveného času a u míče jsou hosté.

90+3
    Do velmi zajímavé šance se dostal Giroud, ale vynikající De Gea vyrazil míč kolenem do bezpečí.

90
    Sudí Dean přidal čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Žlutou kartu za faul na van Persieho vyfasoval Arteta.

89
    Van Persie nacentroval balon na bližší tyč, ale hosté se ubránili.

88
    Manchester United dostane výhodu rohového kopu.

88
    Dnešní utkání sleduje 75 492 diváků.

85
    Rafael adresoval kolmou přihrávku pro van Persieho, ale u míče byl jako první Mannone, který Rafaelovu myšlenku přečetl.

84
    United zahrávali rohový kop, ale hosté se ubránili.

83
    Arshavin je na hřišti pouhé dvě minuty a už obdržel žlutou kartu.

82
    Střídají také domácí. Hrací plochu opustil Valencia, kterého nahrazuje Nani.

81
    Hosté využívají druhého střídání. Ze hry odchází Podolski, nahrazuje ho Arshavin.

80
    Třetí gól mohl přidat Anderson, ale byl mu odpískán ofsajd.

78
    Sagna nacentroval balon do velkého vápna, ale obrana domácích se ubránila a založila postupný protiútok.

77
    V ofsajdové pozici uvízl van Persie.

76
    Přesnou přihrávku obdržel ve velkém vápně Walcott, který následně vystřelil, ale branku netrefil.