Mechelen – Anderlecht 1:4 (kon.) | Gent – Genk 1:2 (kon.) | Beerschot – Waasland-Beveren 1:2 (kon.)
Charleroi – Lokeren 0:2 (kon.) | Kortrijk – Lierse 4:1 (kon.) | Mons – Cercle Bruggy 3:2 (kon.)
Sporting Charleroi
0:2 (0:1)
Sporting Lokeren
Sobota 03.11.2012, 20:00 • Stade du Pays de Charleroi • Belgická Jupiler Pro League

Ve druhém poločase domácí už povolili ze svého tlaku, zřejmě to bylo způsobeno zlepšením ve výkonu Lokerenu, který výrazně přidal a dal také v závěru utkání v 82. minutě i druhou pojišťovací branku Maričem - 0:2. Tento výsledek vydržle i do konce zápasu. Lokeren si tedy připisuje do tabulky cenné tři body ze hřiště Charleroi. Děkujeme za pozornost! (21:55:20)

87
    Lokeren si zkušeně hlídá výsledek.

82
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Nakonec hosté potvrzují svůj výsledek druhou brankou v utkání. Hodně aktivní Harbaoui vykombinovali domácí otevřenou obranu s MILOSEM MARIČEM, který nedává šanci Mandandovi - 0:2.

80
    Ze hřiště stažen Matan Ohayon za Viktora Boppa.

80
    Ještě než odejde ze hřiště, dostává žlutou kartu Ayanda Patosi.

80
    Ze hřiště stažen zatím jediný střelec dnešního zápasu Ayanda Patosi, kterého nahrazuje Trompet.

75
    Opět změna v dresu hostujícího Lokerenu, kdy se na hrací plochu podívá Benjamin Mokulu za Enese Sagliku, který má dneska odpracováno.

70
    Také domácí střídají, v obranou čtveřici opouští Diandy a nahrazuje jej Gnohéré.

69
    Změna v dresu hostů, odkud je stažen Ivan Leko za Milose Mariče.

65
    Když už domácí Rossini unikal obraně soupeře, byl chycen v offsidové pasti.

64
    Ve vynikající příležitosti hostujcí Galitsios, Mandanda chytá.

62
    Dlouhý přesný centr od De Bockeho na Harbaouiho, který zavařil domácí obraně. Nakonec ho bezpečně odvrátila.

60
    Opět ve výhodné pozici domácí Badibanga, který si pohrál s obráncem a zamířil přímočaře na hostujícího brankáře. Ten z opět z jeho střeleckým pokusů kryje.

56
    Zápas pokračuje ve velkém tempu, kdy pochopitelně jsou aktivnější domácí, kteří cítí šanci k vyrovnání.

51
    Další pokus domácího Satliho na Barry, který opět musel být pozorný.

50
    Barry měl práci s prvním pokusem domácího Kageho ve druhém poločase.

46

V úvodu utkání se obě mužstva hlavně seznamovala a zkoušela, jak se dokážou jednotliví hráči prosadit. První šance začali nabíhat po osmnácté minutě, kdy se pokoušel prosadit Badibanga. Nedal. Tak se ujal taktovky soupeř a po řadě svých zahozených šáncí se prosadil ve 32. minutě Patosi - 0:1. Na závěr poločasu však zatlačili domácí svého soupeře, ale Badibanga své možnosti nevyužil, proto je stav po prvním poločase stále 0:1 pro hosty z Lokerenu.