Bardejov – Michalovce 1:0 (kon.) | Šaľa – Dubnica 1:3 (kon.) | L. Mikuláš – Ružiná 1:1 (kon.)
Šamorín – Dolný Kubín 2:0 (kon.) | Podbrezová – Senec 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – R. Sobota 3:2 (kon.)
Partizán Bardejov
1:0 (0:0)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 03.11.2012, 13:30 • Mestský futbalový štadión v Bardejove • MONACObet liga

Bardejovčania boli počas celých 90-tich minút aktívnejším a futbalovejším tímom a zaslúžene zvíťažili gólom Mareka Semana z pokutového kopu nejtesnejším rozdielom 1:0. Pre dnešok sa s Vami lúčim a prajem pekný zvyšok soboty. (15:19:37)

90+1
    Michalovčania sa snažia vyvynúť akýsi tlak, no veľmi sa im to nedarí. Domáci ich nepúšťajú do šancí a ani do zakončení.

90
    Hrať sa bude ešte dve minúty.

89
    Čarnota vhodí dlhý out do 16-tky už poniektorýkrát v zápase. Avšak ani teraz z toho nezapršalo.

87
    Kovaľ zastavil po pravej strane prenikajúceho Azeveda, za čo si zaslúžil žltú kartu.

86
    Bardejovčania sa snažia daržať loptu čo najďalej od svojej brány.

Dnešné stretnutie sleduje 1418 platiacich divákov.

84
    Tlak hostí, zdá sa, pomaly prichádza. Zatiaľ však bez akejkoľvek príležitosti.

83
    Hostia majú k dispozícii rohový kop, ktorý zahraje Stanislav Danko.

82
    Andraščík poslal center do 16-tky na Azeveda, ktorý z voleja prepálil bránu hostí.

81
    Striedanie na strane Bardejova. Dzurik vystriedal Kuhajdíka.

80
    Striedanie v tíme hostí. Kunca nahradí Calera Pereza.

79
    Palša na De Azeveda, ktorý bol v ofsajde.

77
    Tomáš Sedlák potiahol za dres v strede poľa Juraja Kuhajdíka a vidí druhú žltú kartu, čo znamená, že sa môže predčasne porúčať pod sprchy!

77
    Iniciatívy by sa v záverečných minútach mali chopiť hráči Michaloviec. Uvidíme, či sa tak aj stane.

74
    Bardejov dal gól! Marek Seman bezpečne premenil pokutový kop strelou k pravej žrdi! Jenčo síce smer strely vystihol, no nedočiahol na loptu.

74
    Po Semanovom centri do 16-tky sme videli pád Juraja Kuhajdíka, ktorý bol faulovaný v pokutovom území hostí! Pokutový kop zahraje Marek Seman!