Manchester City – Tottenham 2:1 (kon.) | Newcastle – West Ham 0:1 (kon.) | Chelsea – Liverpool 1:1 (kon.)
Manchester City
2:1 (0:1)
Tottenham Hotspur
Neděle 11.11.2012, 14:30 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League

Pro dnešek je to vše. Od komentování zápasu mezi Manchesterem City a Tottenhamem se s Vámi pro dnešek loučí Tomáš Reiner. Na shledanou! (16:29:17)

Manchester City dokázal otočit vývoj zápasu a porazit Tottenham 2:1. Spurs vedli po prvním poločase zásluhou přesné hlavičky Caulkera 1:0, jenže ve druhém poločase nejprve vyrovnal na 1:1 Aguero a střídající Džeko následně zařídil City dvě minuty před koncem vítězství.

90+5
    City už se zřejmě o vítězství nechat připravit nenechá. Míč odvrátil do bezpečí Javi Garcia.

90+4
    Dempsey předvedl nepřesnou přihrávku a útočná akce Tottenhamu ztroskotala.

90+3
    Tottenham se snaží o vyrovnávací gól, zatím však marně.

90+2
    Nad rámec dnešního zápasu bylo nastaveno 5 minut.

90+1
    Javi Garcia nahradil Sergio Aguera.

90
    Jermain Defoe se řítil sám na bránu, Gael Clichy ho ale dostihl a následně ho čistě odzbrojil.

89
    Mancini chystá poslední změnu, do hry se chystá Javi Garcia.

88
    Manchester City právě vstřelil branku!
    EDIN DŽEKO 2:1!! Žolík jménem Edin Džeko opět udeřil! Bosenský útočník se dostal na malém vápně ke střelou a nekompromisní střelou pod břevno překonal bezmocného Friedela.

87
    Naughton nahradil Lennona. Tottenham již využil všechna tři střídání.

86
    ... a vybojovalo rohový kop, který rozehrálo na krátko. K zakončení se ale nedostalo.

85
    City přešlo do útoku...

84
    Gareth Bale pronikl do šestnáctky City, jenže jeho následná přihrávka byla nepřesná.

83
    Sergio Aguero mohl poslat City do vedení, jenže Friedel ho tváří v tvář fantastickým zákrokem vychytal!

82
    David Silva v šanci! Španělský playmaker se dostal v šestnáctce k přízemní střele, která skončila těsně vedle vzdálenější tyče.

81
    Kolarov napřáhl ke tvrdé střele zpoza šestnáctky, kterou zablokoval William Gallas.