Valladolid – Valencia 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Sevilla 2:1 (kon.) | Mallorca – Barcelona 2:4 (kon.)
Atlético – Getafe 2:0 (kon.) | Levante – Real Madrid 1:2 (kon.)
Real Valladolid
1:1 (0:1)
Valencia CF
Neděle 11.11.2012, 12:00 • Estadio Municipal José Zorrilla, Valladolid • Španělská LaLiga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (13:51:40)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec skončilo remízou 1:1. Nutno dodat, že zřejmě zaslouženě.

V prvním poločase se hrál opatrný fotbal. O jedinou branku se postaral Cissokho, který si naběhl na centrovaný míč a uklidil ho za záda Hernándeze. Velkou šanci srovnat měl Bueno, ale z dvaceti metrů napálil míč pouze do tyče. Poté bylo k vidění ještě několik náznaků, ale ani jeden tým nedotáhl akci do konce a stav utkání se tak neměnil.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, kteří se tlačili před branku Valencie. Vyrovnávací branky se dočkali v 65. minutě, Cissokho fauloval ve vápně a byla nařízena penalta. Navíc hostující borec uviděl červenou kartu. Penaltu proměnil Pérez a začínalo se od znova. Jenže poté už k vidění žádná větší šance nebyla a utkání skončilo remízou.

90+3
    Tino se dostal ke střele ve vápně Valladolidu, ale míč napálil jen do jednoho z obránců!

90+3
    ... ale nevymysleli nic a nyní kombinují hosté z Valencie.

90+2
    Míč drží domácí a snaží se ještě něco vymyslet...

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby.

89
    Ani tentokrát se z toho nic neurodilo a další pokračování této akce skončilo ofsajdem.

88
    Další roh pro Valencii.

88
    Ale ani z devátého rohu hosté nic nevytěžili. Přesto jsou stále u kulatého nesmyslu.

87
    Rohový kop pro hosty z Valencie.

86
    Poslední střídání domácích. Dohrál Omar a přišel Neira.

85
    Ale jejich akci nakonec zastavil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd.

84
    Peňa fauloval a hosté se drží na polovině Valladolidu.

83
    Valladolid nyní parádně zakombinoval. Óscar si ve vápně Valencie zpracoval míč, ale než se s ním otočil, tak mu ho odkopl jeden z hostujících borců.

82
    Domácí se stále snaží, ale moc času jim už nezbývá. Uvidíme, zda se jim povede vstřelit vedoucí branku.