Palermo – Sampdoria 2:0 (kon.) | Chievo – Udinese 2:2 (kon.) | Janov – Neapol 2:4 (kon.)
Lazio – AS Řím 3:2 (kon.) | AC Milán – Fiorentina 1:3 (kon.) | Parma – Siena 0:0 (kon.)
Turín – Bologna 1:0 (kon.) | Atalanta BC – Inter 3:2 (kon.)
AC Milán
1:3 (0:2)
ACF Fiorentina
Neděle 11.11.2012, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A

Fiorentina právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Do otevřené obrany Milána se poslední minuty dostává velmi snadno a Fialky to nyní potrestaly. Přesnou ranou navyšuje stav na 3:1 MOUNIR EL HAMDAOUI.

86
    Cassani sám před Abbiatim trefil jen tyč!

86
    Milán zahajuje jeden z posledních útoků a právě v těchto chvílích domácím hráčům určitě běží hlavou neproměněná penalta z prvního poločasu!

83
    Slibně vyhlížející ránu Boatenga zastavila obrana Fialek a Rossoneri zahrají aspoň rohový kop.

80
    Milánu už zbývá jen posledních deset minut, aby aspoň vyrovnali.

80
    Držení míče: 51 – 49%.

77
    Fernandez se po rohu dostal ke střele, ale střelou z šestnáctky bránu Abbiatiho netrefil!

77
    Rohový kop pro Fialky.

75
    I Fiorentina naposledy střídá, Toniho nahradil Cassani.

75
    Poslední střídání domácích, Ambrosini je nahrazen Robinhem.

75
    Milán se v posledních minutách dostává do slibných šancí, ale vždy jim chybí přesnější finální přihrávka, ze které by mohli skórovat.